Krzysztof Krawczyk i nowy hit na Mundial. „Będziemy trawę gryźć...” [WIDEO]

Wojciech Kozicki
18.05.2018  10:07
Krzysztof Krawczy, mundial, mistrzostwa, piłka, piosenka, hit
Krzysztof Krawczy, mundial, mistrzostwa, piłka, piosenka, hit Fot: Youtube.com

Kolejny utwór na mistrzostwa w Rosji. Przebój, czy gol samobójczy?

Krzysztof Krawczyk nagrał już jedną piosenkę na Mundial zatytułowaną „Lewandowski, gol dla Polski”. Emocje jeszcze nie opadły, a legendarny wokalista zafundował kolejny przebój na mistrzostwa 2018: „Biało-Czerwoni”.

Biało-Czerwoni, będziemy trawę gryźć, by ten mecz wygrać dziś – brzmi tekst piosenki Krzysztofa Krawczyka.

Muzyk wystąpił w stroju eksponującym barwy narodowe i czapce z daszkiem z napisem Polska. W klipie pojawiają się zdjęcia Kazimierza Górskiego, trenera Adama Nawałki i polskich piłkarzy.

ZOBACZ TEŻ: Stadiony na Mundial. Czy to się nie zawali?

Piosenki i hity na Mistrzostwa 2018

Jeśli komuś wydawało się, że „Koko koko Euro spoko” było mocnym uderzeniem, to tegoroczna rywalizacja o tytuł mundialowego hitu może przyprawić go o zawał. W internecie pojawiła się też piosenka „Polska Biel i Czerwień”, która śpiewa Marian Lichtman z zespołu Trubadurzy. Do kompletu brakuje jeszcze tylko sióstr Godlewskich, ale obecnie chyba są zbyt zajęte przebieraniem się za Marylin Monroe i śpiewaniem dla prezydenta Andrzeja Dudy.

Nowa płyta Krzysztofa Krawczyka

Jak podaje wprost.pl, Krzysztof Krawczyk nie próżnuje, nowa płyta może ukazać się lada moment. Dyskografia Krawczyka jest wyjątkowo bogata, ale teraz uzupełni ją krążek z utworami skierowanymi głównie do kibiców na Mistrzostwa Świata w Rosji. „Biało-Czerwoni” ma być piosenką tytułową najnowszego albumu.

Oficjalny hymn Mistrzostw w Rosji

Czy będzie to oficjalny hymn mundialu 2018? Jeśli tak, to tylko w sercach kibiców. Oficjalna piosenka Mistrzostw świata w Rosji to „Colors” Jasona Derulo. Powstała przy współpracy z Coca-Colą. To od niej zadrżą wkrótce rosyjskie stadiony.

ZOBACZ TEŻ: Nawałka ogłosił skład reprezentacji

Krzysztof Krawczyk i Polscy Kibice – „Biało-Czerwoni”:

Zagłosuj

Czy podoba ci się nowa piosenka Krzysztofa Krawczyka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze