Hit na Mundial 2018. Polska rodzina nagrała go w ogrodzie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
14.06.2018  15:20
piosenka na Mundial Sandecki Wyborcza
piosenka na Mundial Sandecki Wyborcza Fot: Youtube.com/Maciej Sandecki

Internet oszalał. Village People po polsku.

Hit na Mundial 2018 w Rosji. Krzysztof Krawczyk z „Lewandowski, gol dla Polski", Marian Lichtman z „Polska Biel i Czerwień” nie mają szans. Wymiękają też siostry Godlewskie, których piosenka na Mistrzostwa w Rosji "Biało-Czerwone 2018" może skończyć się pozwem do prokuratury. Wszystkich deklasuje rodzina Sandeckich z Elbląga z utworem „Team Nawałki najlepszy jest”. Nie będzie to oficjalna piosenka Mistrzostw, ale na pewno stanie się hitem internetu.

Przebój na Mistrzostwa

Rodzina Sandeckich ułożyła własne słowa do utworu „Y.M.C.A.” Village People. Śpiewają m.in. o drużynie trenera Nawałki, wymieniają kolejnych piłkarzy reprezentacji, a niektórzy zaprezentowali nawet układ choreograficzny. To wszystko w przydomowym ogrodzie. Tyle machania polską flagą zapewne dawno nie widzieliście.

Jednym z pomysłodawców nagraniapiosenki jest dziennikarz "Gazety Wyborczej” Trójmiasto Maciej Sandecki. Przyznał, że stworzenie mundialowego utworu było spontaniczną decyzją. Zrobili to w 2 godziny. Jako „bazę” wybrali Village People, bo dzień wcześniej śpiewali ich hit na karaoke. Swoją finalną wersję nagrali już za drugim podejściem. 

Pojechaliśmy na weekend z córką do moich rodziców pod Elblągiem. Przy śniadaniu rozmawialiśmy o zbliżającym się Mundialu. Zastanawialiśmy się, jaki jest hit na te mistrzostwa, przecież każda taka impreza ma swoją piosenkę. Nic nam nie przyszło do głowy. Zrobiliśmy to dla mojej 11-letniej córki, która jest piłkarką, gra w szkolnej drużynie. Jest zafascynowana footballem, czyta książki o piłkarzach, jest fanką Roberta Lewandowskiego. Chcieliśmy jej sprawić radość – powiedział Maciej Sandecki. (trojmiasto.wyborcza.pl)

Maciej Sandecki opublikował film na swoim kanale na youtube.com 3 czerwca. Spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów, fali hejtu nie było. Sandeccy cieszą się, że sprawili ludziom radość.

Przebój na Mundial w Rosji - „Team Nawałki najlepszy jest”:

Zagłosuj

Czy podoba ci się „Team Nawałki najlepszy jest”?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze
Redakcja poleca