Nowa płyta Popka z... Danielem Olbrychskim. "Ruda kur*a z KOD"

Wojciech Kozicki
31.08.2018  13:33
popek matheo nowa płyta daniel olbrychski
popek matheo nowa płyta daniel olbrychski Fot: Instagram.com/popek_oficjalnie, East News/Piotr Kamionka/REPORTER

Takiego hejtu dawno nie było w polskim internecie.

Popek to nie tylko MMA (KSW 45), Gang Albanii i „Taniec z gwiazdami”. Wkrótce ukaże się nowa płyta nagrywana z Matheo. Pojawi się na niej gość specjalny – Daniel Olbrychski. Spotkało się to z oburzeniem internautów.

Ten kutas w środku cię ośmiesza – skomentował wspólne zdjęcie Olbrychskiego i Popka seb.oslo. (instagram.com/popek_oficjalnie)

To przesada pokazywać się z czerwoną zarazą – uważa totomi1111. (instagram.com/popek_oficjalnie)

Wziąć do teledysku antypolskiego aktora? Brawo, Popuś. Nie zadawaj się z postkomuną, bo się ludzie od ciebie odwrócą. Promujesz antypolaka!  – napisał pawelniegawel. (instagram.com/popek_oficjalnie)

Zapijaczona ruda kur*a z KOD-u. Jechać z frajerem, a nie na płytę! – skomentował dont_walk_just_skate. (instagram.com/popek_oficjalnie)

Ten antypolski Żyd niczym nie różni się od Bolka i SB – uważa slavek_slavko. (instagram.com/popek_oficjalnie)

Nowa płyta Popka i Matheo -  „Dr Jekkyl and Mr Hyde”

Nowa płyta Popka i Matheo będzie miała tytuł „Dr Jekkyl and Mr Hyde”. Premiera zaplanowana jest na 5 października 2018 roku. Wystartował już preorder. Sukces wydaje się pewny. Ich poprzednia płyta "Król Albanii" ma status diamentowej.

Wcześniej Popka czeka jeszcze walka na KSW 45. Jego przeciwnik to Erko Jun. Jeśli Król Albanii przegra, zapowiedział koniec kariery sportowej. Będzie miał wówczas mnóstwo czas na swoje biznesy. Wiecie, że Popek sprzedaje sztuczne szczęki?

Popek - muzyka i plany

To nie koniec planów muzycznych Popka. Chce, aby usłyszał go cały świat. Kolejna jego płyta ma być typowo radiowa, bez przekleństw. Pomógł mu gitarzysta z zespołu Czerwone Gitary.

ZOBACZ TEŻ: Popek bez tatuaży i przed skaryfikacją - poznacie go?

Zagłosuj

Kupisz szczękę od Popka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze