Nowa pozycja seksualna. „Szczęśliwy numerek” zamiast 69

Wojciech Kozicki
06.08.2018  17:13
eks pozycje seks oralny pomysły
eks pozycje seks oralny pomysły Fot: East News/Iris Honold/Rex Features

Nowy trend erotyczny, więcej możliwości w łóżku. 

Znudziły wam się klasyczne pozycje seksualne? Seks „na misjonarza” nie budzi już emocji? „69” wydaje wam się mało ekscytujące? Nie chcecie akrobatycznych wygibasów jak w filmach porno? Jak podaje ladbible.com, pojawił się nowy erotyczny trend. Jeśli ktoś chce bardziej zadowolić partnera lub partnerkę w łóżku, warto praktykować pozycję seksualną „68”.

 

Seks oralny inaczej

Jest to wariant klasycznego „69”. Jednak w tym przypadku jeden z partnerów leży na plecach, a druga osoba kładzie się na nim, by czerpać przyjemność z seksu oralnego. Obydwoje mają twarze skierowane ku górze. Tylko jedna osoba jest „obsługiwana”.

Ręce pełne roboty

Fakt.pl sugeruje, że to pozycja idealna dla kobiet i zaleca by, osoba będąca na dole dawała partnerowi przyjemność również dłońmi. „Wolne ręce” pozwalają także na użycie zabawek erotycznych.

Yourtango.com sugeruje, by osoba będąca na górze podpierała się łokciami, aby ciężar nie był zbyt duży dla partnera. Pojawia się problem, gdy partner ma dużą nadwagę, lub gdy jest górą mięśni. Portal zwraca uwagę, że taka pozycja seksualna wymaga sporo wprawy, ale daje również więcej możliwości.

ZOBACZ TEŻ: Wpływ masturbacji na zdrowie. Zaskakujące właściwości

Zagłosuj

Czy uprawiasz seks oralny?

Liczba głosów:

pozycja seksualna seks oralny 68
pozycja seksualna seks oralny 68 Fot: kinkly.com

Najgorętsze pozycje seksualne:

Przeczytaj więcej
Komentarze