Absolut rozebrał bohaterów swojego nowego spotu. Internauci są zachwyceni

Magdalena Barszczak
08.02.2018  16:44
Nowa reklama Absoluta hitem sieci. Wszyscy są nadzy
Nowa reklama Absoluta hitem sieci. Wszyscy są nadzy Fot: Youtube.com/Absolut

Jest nagość, humor i oko puszczone do klientów.

Absolut rozbiera bohaterów swojej najnowszej reklamy. Szwedzka marka wystartowała właśnie z kampanią zatytułowaną "Wódka bez niczego do ukrycia". Chce udowodnić, jak przejrzysty jest proces jej produkcji w Ahus w Szwecji.

Głównym bohaterem wideo jest rodowity Szwed, który przybliża etapy powstawania wysokoprocentowego trunku. Uroczo kaleczący angielski mężczyzna zachęca klientów do zapoznania się z kulisami produkcji wódki - od pozyskiwania zboża do ostatnich chwil w destylarni. 

reklama

Reklama w serwisie YouTube została obejrzana już ponad 120 tys. razy. Internauci są zachwyceni. Niektórzy chwalą politykę marketingową firmy.

Fantastyczne poczucie humoru. Świetne wideo – napisała Elona.

Super kampania marketingowa. Najbardziej podobała mi się ocenzurowana świnia – skomentowała MG.

Jako studentka ostatniego roku marketingu muszę przyznać, że to wideo jest świetne. Dobra robota! - dodała JFcoldplayandshits.

Od tej pory zamierzam pić tylko Absoluta – podsumował dmdmarty.

Pracownicy zaangażowani w produkcję wódki zapewniają, że kontrolują każdy etap procesu destylacji, począwszy od ziarna aż do butelki

Robimy to z pasją i dumą. Chociaż, kiedy ludzie przychodzą nas zobaczyć, mamy na sobie ubrania. Ale przejrzystość w kwestii tego, jak postępujemy, jest wciąż taka sama – mówiła portalowi thedrinksbusiness.com wicedyrektorka operacyjna Anna Schreil, która gra jedną z ról w reklamie.

Jak donosi nypost.com, nie jest jasne, ilu bohaterów wideo jest prawdziwymi pracownikami firmy. Według informacji zamieszczonej w napisach końcowych reklamy, przed kamerą wystąpiło ich łącznie aż 28. 

Absolut rozebrał bohaterów reklamy:

Zagłosuj

Lubisz wódkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze