Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Loty nawet za 4 zł!

Magdalena Kulej
05.10.2018  10:05
Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Loty nawet za 4 zł!
Nowe tanie linie lotnicze w Polsce. Loty nawet za 4 zł! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do Polski wchodzi nowy przewoźnik. Austriackie linie lotnicze uruchomią pierwsze połączenie z naszego kraju już w październiku. 

Nowe tanie linie lotnicze uruchomią swoje pierwsze połączenie z Polski. Chodzi o niewielką austriacką linię Laudamotion, w którą zainwestował były kierowca Formuły 1 Niki Lauda – donosi Bankier.pl.

Nasze połączenia się sprawdzają, ponieważ mamy odpowiednią ofertę dla klientów wrażliwych na cenę – powiedział Andreas Gruber, przedstawiciel austriackich linii. (gazetakrakowska.pl)

ZOBACZ TEŻ: Ryanair będzie pobierał opłaty za bagaż podręczny

Laudamotion - gdzie i za ile z Polski?

Na razie Laudamotion otworzy tylko jedną trasę z Polski - z krakowskiego lotniska Balice do Wiednia. Pierwszy godzinny lot zaplanowano na 28 października, a bilet (aktualnie w cenie 68 zł) można kupić na stronie… Ryanaira.

Potem rejsy będą odbywać się regularnie cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Ceny mają być wyjątkowo atrakcyjne. Nie trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, że zaledwie kilka dni temu Laudamotion uruchomiła ofertę lotów z Berlina za 4 zł. Za taką cenę pasażerowie mogą udać się m.in. do Alicante, Barcelony, Mediolanu, Bari, Faro, na Kos, Ibizę czy Majorkę.

Laudamotion
Laudamotion Fot: AP/EAST NEWS
Przeczytaj więcej
Komentarze