Nowy serial Netflixa. "Jest tak straszny, że ludzie mdleją"

Wojciech Kozicki
17.10.2018  12:45
Czy najstraszniejszy horror? Netflix szokuje
Czy najstraszniejszy horror? Netflix szokuje Fot: Youtube.com/Netflix

Czy to najstraszniejszy horror? Julia Banim napisała, że nowy serial od Netflix „The Haunting of Hill House” to jedna z najbardziej przerażających produkcji telewizyjnych od dawna. 

Banim przyznała w artykule na unilad.co.uk, że serial Netflixa wywołał u niej stan „filmowego terroru”. Przypomniały jej się czasy dzieciństwa, gdy nocując u znajomych oglądała przerażające horrory. Teraz boi się przebywać w ciemnym pokoju sama. Jednocześnie wyznała, że nadal nie może przestać oglądać „The Haunting of Hill House” ("Nawiedzony dom na wzgórzu").

ZOBACZ TEŻ: Zwiastun horroru "Zakonnica" usunięty. Był za straszny

Ten serial jest tak straszny, że ludzie mdleją – napisano na unilad.co.uk.

Jak podaje unilad.co.uk, serial jest luźno oparty na gotyckiej powieści o tym samym tytule. Napisała ją Shirley Jackson w 1959 roku. Wspomniany portal porównuje ekranizację do filmu „Lśnienie” Stanleya Kubricka.

To kolejna szokująca filmowa propozycja w tym roku. Widzowie zobaczą wkrótce nowy film twórcy „Ludzkiej stonogi”. Zwiastun „The Onania Club” trafił do sieci. Panie masturbujące się do wideo z zamachem na World Trade Center lub nad kobietą chorą na raka, to dla niektórych zbyt wiele.

ZOBACZ TEŻ: Sceny seksu w filmach i słynne orgazmy  - aktorzy doszli do perfekcji? [WIDEO]

"The Haunting of Hill House" - zwiastun horroru:

Przeczytaj więcej
Komentarze