Pogrzeb Michała Wiśniewskiego. Dzieci, pijana matka i komornik [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.07.2018  12:40
michał wiśniewski ich troje śmierć pogrzeb teledysk czerń i biel
michał wiśniewski ich troje śmierć pogrzeb teledysk czerń i biel Fot: Youtube.com/Michał Wiśniewski

Czy zapowiada się wielki powrót Ich Troje?

Michał Wiśniewski, Ich Troje i reaktywacja – będzie wielkie powrót? Nowa płyta „Pierwiastek z Dziewięciu” promowana jest przez singiel „Czerń i Biel”. Nakręcono do niego kontrowersyjny teledysk. Jak podaje gala.pl, Wiśniewski urządził w nim swój własny pogrzeb. Nie wiadomo, czy piosenka będzie sławna jak największe hity Ich Troje takie jak np. „Powiedz”, ale na pewno wzbudzi wiele skrajnych emocji.

Dzieci i matka Wiśniewskiego w teledysku

Na pogrzebie Michała Wiśniewskiego zjawiła się jego rodzina – matka (pijana Grażyna Wiśniewska) i dzieci (Xaviere i Fabienne). On sam leży w trumnie. Następuje jednak zwrot akcji. Zjawia się komornik i wokalista ląduje w tańszym „pudle”.

Na uroczystości zjawiają się znajomi wokalisty ich Troje, m.in. Witold Dębicki, Krzysztof Hanke (kabaret Rak). Nie pojawiły się jednak byłe żony Michała Wiśniewskiego.

W wywiadzie dla „Onet Muzyka” Wiśniewski wytłumaczył, że w klipie pośrednio zabił siebie. Ma to być metafora jego kariery w branży muzycznej. W finałowej scenie spotyka siebie sprzed lat.

Jak podaje viva.pl, wokalista sam reżyserował klip i współtworzył scenariusz. Wynika to z braku pieniędzy? Ostatnio głośno było o tym, że zabrakło funduszy na solowy album i były zbierane na platformie crowdfundingowej. Wiśniewski zdradził też, że wydał „na głupoty” 35 milionów złotych. Sponsorzy teledysku to m.in. Agrokultura Korfowe i Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski.

Zagłosuj

Czy słuchasz Ich Troje?

Liczba głosów:

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski był molestowany przez...

Ich troje i teledysk do „Czerń i Biel”:

Przeczytaj więcej
Komentarze