Pióra, gadżety i dominacja. Erotyczne fantazje Polaków

Magdalena Kulej
20.04.2018  14:47
Fantazje erotyczne
Fantazje erotyczne Fot: shutterstock.com/

Większość z nich marzy, by posunąć się nieco dalej. 

88% mężczyzn i 77% kobiet puszcza wodze erotycznym fantazjom, które pragnie spełnić w zaciszu sypialni – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie marki Durex przez Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna. Jak informuje portal zdrowie.gazeta.pl, tylko połowa z nich decyduje się na ich realizację.

Do rzeczywistości chcemy zazwyczaj przenieść tylko część doświadczeń, te, które przypuszczalnie okażą się atrakcyjne również w rzeczywistości - tłumaczy Radosław Jerzy Utnik, psychoseksuolog, ekspert marki Durex. (zdrowie.gazeta.pl)

Niemal 60 proc. ankietowanych szuka intymnych inspiracji w pozycjach książkowych zawierających opisy seksualnych aktów. Nie mniej często sięgają po filmy erotyczne lub polegają na własnej wyobraźni.

ezgif-2-daaec599d3

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy na świeci taki gadżet erotyczny. „Potężna mechaniczna bestia” 

Fantazje erotyczne Polaków

Jak wynika z badań, ponad 40% ankietowanych potwierdza, że „szaleje” w sypialni. W rzeczywistości owe łóżkowe „szaleństwa” to najczęściej "drażnienie" partnera, np. przy użyciu piórka. Co 5 z ankietowanych osób oddaje się figlom z zasłoniętymi oczami, niewielu natomiast decyduje się na wiązanie.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami 20% Polaków pragnie zaznać rozkoszy w trójkącie lub w miejscu publicznym. To życzenie nie jest jednak tak popularne wśród kobiet (6%). 15% z ankietowanych chciałoby wprowadzić do intymnych zbliżeń gadżety erotyczne, 14% marzy o dominacji partnera.

Mimo to w większości przypadków fikcja nie zamienia się w rzeczywistość, a wielu Polaków daje się ponieść wyobraźni jedynie... w wyobraźni.

Co i dlaczego nas podnieca?

Zagłosuj

Czy uprawiałeś kiedyś seks w miejscu publicznym?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze