Makabryczna zemsta 36-latki. Uśpiła partnera i przeprowadziła "chirurgiczny zabieg"

Magdalena Barszczak
02.02.2018  14:12
Ucięła męskość partnerowi, bo spodobała mu się inna kobieta
Ucięła męskość partnerowi, bo spodobała mu się inna kobieta Fot: East News

Bo spodobało mu się zdjęcie innej kobiety.

Kazachskie portale rozpisują się o 36-latce z Astany, która z zimną krwią pozbawiła partnera męskości. Do tak brutalnej zbrodni popchnęła ją zazdrość. Zhanna Nurzhanova nie mogła znieść, że jej wybranek skomplementował zdjęcie innej kobiety.

Mieszkanka Kazachstanu podejrzewała towarzysza życia o niewierność. Przeszukała jego smartfona i natknęła się na korespondencję, którą prowadził z siostrą. Mężczyzna przyznał się w niej, że podoba mu się dziewczyna o imieniu Karina. Poza tym w telefonie partnera Zhanna znalazła inne zdjęcia pięknych pań. Kobieta nie wszczęła kłótni, ale zaplanowała zemstę doskonałą.

Jak informuje portal woman.ru, Kazaszka zaprosiła niczego nieprzeczuwającego partnera do sypialni i zainicjowała erotyczną grę. Najpierw przywiązała mężczyznę do łóżka, a kiedy ten był już skazany na jej łaskę, powiedziała mu o swoich podejrzeniach. Nieszczęśnik nie tłumaczył się długo, bo chwilę potem 36-latka podała mu środki nasenne.

Gdy mężczyzna zasnął, Nurzhanova ściągnęła mu spodnie i zaaplikowała znieczulenie w zastrzyku. 36-latka doskonale wiedziała, jak działa środek, ponieważ pracowała w salonie piękności. Następnie chwyciła nóż i z chirurgiczną precyzją rozpoczęła procedurę kastracji.

Nie wszystko poszło zgodnie z planem. "Pacjent" zaczął tracić dużo krwi. Zhanna najprawdopodobniej zaczęła odczuwać wyrzuty sumienia, bo odwiozła chłopaka jednego z lokalnych szpitali. Jak donosi"Daily Mail", lekarze próbowali zszyć genitalia ofiary, niestety obrażenia były zbyt wielkie

Kiedy medycy zorientowali się, w jaki sposób ucierpiał mężczyzna, wezwali policję. Nurzhanova została aresztowana. Obecnie oczekuje na proces. Zgodnie z kazachstańskim prawem 36-latce grozi od 3 do 6 lat więzienia.

zemsta
Zagłosuj

Chorobliwa zazdrość. Znasz to uczucie?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze