Miał zmywarkę 10 lat. Nagle odkrył w niej zaskakującą funkcję

Wojciech Kozicki
31.01.2018  15:30
odkrycie w zmywarce
odkrycie w zmywarce Fot: Flickr.com/Christine Puccio, Twitter.com/Mike Mc Loughlin‏

To prawdziwe kuchenne rewolucje.

Mike McLoughlin jest właścicielem zmywarki od dekady. Jednak niespodziewanie urządzenie postanowiło go zaskoczyć. Odkrył, że w można w nim poprzestawiać półki i tym samym włożyć większe naczynia. Pochwalił się swoim odkryciem w internecie.

Jak podaje indy100.com, post 35-latka z Limerick stał się bardzo popularny. Udostępniono go 14 tys. razy. Polubiło go 85 tys. osób. Udzielił również wywiadu dla BBC, które nazwało go "odkrywcą".

Wprowadziłem się do domu w 2008 roku. Zawsze irytowało mnie, że duże talerze nie mieściły się na dolnym poziomie zmywarki. Przez dekadę myłem je ręczenie. Nagle odkryłem, że półki można przestawić – napisał McLoughlin na swoim Twitterze.

Wiele możliwości

Okazało się, że urządzenie zaczęło przeciekać. Kuchenny odkrywca zgubił oryginalną instrukcję obsługi. Postanowił ściągnąć ją ze strony producenta. Wówczas dowiedział się o pełnych możliwościach posiadanego sprzętu.

Internauci żartują z odkrycia McLoughlina. Wielu opublikowało zdjęcia swoich zmywarek i opisało jakie „niesamowite” funkcje posiadają.

Zmywarki lubią zaskakiwać. Pewna matka otworzyła w 2017 roku urządzenie i ujrzała tam przedmiot o fallicznym kształcie. Sądziła, że to erotyczny gadżet córki. Wkrótce okazało się czym był naprawdę.

Nie tylko ty dokonałeś odkrycia. Mam zmywarkę 4 lata i dopiero teraz się dowiedziałem - poinformował Dusted na swoim Twitterze.

Twitter zmywarka
Twitter zmywarka Fot: Twitter.com/Dusted

Problem rozwiązany. Dla takich ludzi jak ty wynaleziono internet. Teraz mogę spędzać więcej czasu z rodziną - skomentował Ian Dunbar na swoim Twitterze.

Niesamowite, w mojej zmywarce też mogę ustawiać półki jak mi się podoba. Dziękuję ci - napisała Elva Hebron na swoim Twitterze.

Zagłosuj

Czy twoja zmywarka kiedyś cię zaskoczyła?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze