Porwali 14-latkę i zrobili z niej seksualną niewolnicę. Dobrało się do niej 20 mężczyzn

Wojciech Kozicki
09.01.2018  09:32
Porywacze nastolatki z Wielkiej Brytanii
Porywacze nastolatki z Wielkiej Brytanii Fot: Coventry Police

Odurzali ją narkotykami i zarabiali na jej "usługach".

Policjanci patrolujący miejscowość Coventry w Wielkiej Brytanii zobaczyli dziewczynę, która próbowała wyskoczyć z pierwszego piętra przez okno łazienki. Miała na sobie jedynie bieliznę. Wbrew pozorom nie była to samobójczyni. Walczyła o życie.

14-latka opowiedziała funkcjonariuszom swoją historię. Okazało się, że została porwana. Zrobiono z niej niewolnicę, odurzano narkotykami i zmuszano do seksu. Przetrzymywano ją 5 dni. Jak informuje dailymail.co.uk, przez ten czas zdążyło dobrać się do niej 20 mężczyzn.

Trzech zatrzymanych

Policjanci wkroczyli do mieszkania. Znaleźli zdjęcia robione podczas stosunków z uprowadzoną. Nie było widać na nich jej twarzy, ale rozpoznali ją po naszyjniku. Odkryli też maile z ofertami prostytucji i nazwiskami klientów oraz potwierdzenia płatności kartą za „usługi”.

Trzech oskarżonych w szokujący sposób wykorzystywało nieletnią. Uzależnili ją od narkotyków i zarabiali pieniądze zmuszając ją do kontaktów płciowych z nieznajomymi – powiedział detektyw Jon Barker (dailymail.co.uk).

W mieszkaniu przebywało trzech mężczyzn. Jake Cairns (21), Brandon Sharples (20) i Jack McInally (21) mogą już nigdy nie wyjść na wolność. Ten pierwszy początkowo odpierał zarzuty, ale w końcu przyznał się do winy. Znaleziono oferty seksu z porwaną w serwisie Viva Street i potwierdzono, że to on płacił za ich publikację.

Zagłosuj

Jaka kara twoim zdaniem powinna spotkać porywaczy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze