Próbował sprzedać 4-letnią córkę pedofilom. Mówił, że poda jej środki nasenne

Magdalena Kulej
26.03.2018  09:56
Próbował sprzedać 4-letnią córkę pedofilom. Mówił, że poda jej środki nasenne
Próbował sprzedać 4-letnią córkę pedofilom. Mówił, że poda jej środki nasenne Fot: shutterstock.com

Sąd nie miał dla niego litości.

30-letni Andrew James Turley został skazany w Teksasie na 60 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna chciał zarobić na krzywdzie swojej 4-letniej córki.

Ponad dwa lata wcześniej wystawił na jednym z portali ogłoszenie zatytułowane „Zabaw się z córeczką tatusia”. Jak podaje washingtonpost.com, Turley opisywał w nim, że dziecko ma mniej niż 10 lat.

Na ogłoszenie natrafili wkrótce funkcjonariusze i zorganizowali prowokację. Podając się za potencjalnego „klienta”, wymienili z podejrzanym ponad 70 wiadomości. Wyrodny ojciec opisywał w mailach, że poda dziecku leki nasenne. Dodawał, że córka może być za młoda na stosunek, ale wszystko inne było w porządku. 2-godzinna „usługa” miała kosztować pedofila 1000 dolarów (3,4 tys. zł).

Handel własnym dzieckiem

To wystarczyło, by namierzyć Turleya i zdobyć materiał dowodowy. Został zatrzymany w apartamencie w Houston. Tam też mieszkała 4-latka i jej matka. Dziewczynka była nieprzytomna, leżała nago pod kocem.

"The Washington Post" informuje, że matka nie znała zamiarów swojego byłego partnera i nie usłyszała zarzutów. Z kolei mężczyzna został uznany winnym handlu dzieckiem i zmuszania do prostytucji osoby poniżej 18 roku życia. Po dwóch latach procesu skazano go na 60 lat więzienia. O zwolnienie warunkowe będzie mógł się ubiegać za 45 lat.

Andrew James Turley
Andrew James Turley Fot: Houston Police Department
Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za pedofilię?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze