To ona zastąpi Tyszkiewicz. "Taniec z Gwiazdami" ma nową jurorkę

Magdalena Kulej
01.03.2018  16:35
Ola Jordan - Taniec z Gwiazdami
Ola Jordan - Taniec z Gwiazdami Fot: instagram.com / @olajordan

Z programem była związana przez lata.

Po tym jak ze względów zdrowotnych z sędziowania w programie „Taniec z Gwiazdami” zrezygnowała Beata Tyszkiewicz, na zastępstwo wytypowano Olę Jordan. Choć nazwisko może nie brzmieć znajomo, telewizja Polsat przekonuje, że Jordan jest prawdziwą gwiazdą na Wyspach.

Jak podaje plejada.pl, to tam od 18 lat mieszka i pracuje. Jednym z sukcesów 35-latki jest zdobycie Kryształowej Kuli w tamtejszej edycji show, gdzie występowała przez 10 lat.

To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji - powiedziała Jordan. (instagram.com / @olajordan)

Ola tańczy od dziesiątego roku życia i jest specjalistką od tańców latynoamerykańskich. Kroków uczyła ją m.in. Ivona Pavlović. Nowa jurorka w „TzG” nie raz błyszczała na prestiżowych turniejach. Była m.in. finalistką Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin oraz British Championships for Professional.

Tymczasem mieszkający w Wielkiej Brytanii Polacy przyznają, że to z polskich mediów usłyszeli o niej po raz pierwszy. Wkrótce okaże się, czy Jordan zasłynie w ojczyźnie, bo 2 marca zasiądzie za jurorskim stołem programu.

Zobacz zdjęcia nowej jurorki "TzG":

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze