Oli Żuraw z "Top Model" urosły piersi? "To na pewno efekt światła"

Magdalena Kulej
29.03.2018  12:58
Ola Żuraw
Ola Żuraw Fot: instagram.com / aleksandrazuraw

Modelka już to wytłumaczyła. 

Aleksandra Żuraw zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w „Top Model” w TVN. 25-latka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 4 edycji telewizyjnego show.

Przygodę z „Top Model” zakończyła jeszcze przed finałem, na 6 miejscu. Mimo porażki udało jej się zachować popularność w sieci. Ola całkiem dobrze radzi sobie jako vlogerka i aktywnie udziela się na Instagramie.

Liczba jej internetowych fanów wzrasta, a wraz z nimi przybierają na sile podejrzenia co do nowych kształtów modelki. Jak twierdzą jej obserwatorzy, Ola Żuraw powiększyła sobie biust.

Ola Żuraw bez makijażu

Szczególnie sporo uwagi przyciąga opublikowane w marcu zdjęcie, na którym dziewczyna pozuje zwleczona z łóżka, bez grama makijażu z konstelacją pieprzyków na twarzy. Okazało się, że twarz odgrywa tu jednak nikłą rolę.

Z biustem trochę przesadziłaś. Chyba, że chcesz już w modelingu iść w innym kierunku – skomentowała Paula. (instagram.com / aleksandrazuraw)

Ciekawe, co następne sobie poprawisz – dodaje Martyna. (instagram.com / aleksandrazuraw)

Dla mnie niestety nie jest już tak autentyczna jak kiedyś. Zdjęcie jest przerobione - to na pewno efekt światła. Piersi nagle urosły o kilka rozmiarów - pewnie przez przybranie na wadze czy hormony – pisze Karolina. (instagram.com / aleksandrazuraw)

Nie ma znaczenia czy ona ma tam wszyty swój tłuszcz, silikon czy świeżaki z Biedry. Chodzi o sam fakt ingerencji w wygląd za pomocą operacji – dodaje jeden z użytkowników. (instagram.com / aleksandrazuraw)

Nie tylko operacji, ale i Photoshopa. Hejterzy zarzucają dziewczynie, że się „wygładziła” i "dorysowała piegi”, a na fotografii nie prezentuje się naturalnie.

Sama zainteresowana szybko ucięła spekulacje swoich obserwatorów i wytłumaczyła, że nigdzie nie napisała, że jest naturalna, napisała, że na zdjęciu nie ma makijażu. Odniosła się też do swoich nowych krągłości, mówiąc, ze po prostu przytyła.

Zobacz metamorfozę Oli Żuraw:

Przeczytaj więcej
Komentarze