Ostatnia wędrówka pytona znad Wisły. Detektyw Rutkowski wkracza do akcji

Magdalena Kulej
13.07.2018  11:30
Pyton rutkowski
Pyton rutkowski Fot: instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski, Jakub Orzechowski/East News

Pyton tygrysi spod Warszawy wciąż na celowniku.

Już 7 dzień trwają poszukiwania pytona tygrysiego, którego wylinkę znaleziono w nocy z soboty na niedzielę nad Wisłą koło Konstancina-Jeziorny.

W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest coraz więcej służb. Wczoraj informowaliśmy o jasnowidzu Jackowskim, który postanowił wyciągnąć pomocną dłoń do policji, strażaków, wolontariuszy i organizacji Animal Rescue Polska.

Interwencję jasnowidza internauci przyjęli jednak z dystansem. Wielu żartowało nawet, że Jackowski powinien połączyć siły z detektywem Rutkowskim. Na krok tego drugiego nie trzeba było długo czekać.

Poszukiwania pytona znad Wisły - ciąg dalszy

Krzysztof Rutkowski za pośrednictwem mediów społecznościowych zgłosił swoją gotowość do walki i ogłosił, że na jego celowniku znalazł się pyton tygrysi znad Wisły.

W takim kamuflażu weźmiesz Pan tego gada z zaskoczenia! – pisze Piotr. (instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski)

Proponuję zrobić konferencję prasową i przekazać wszystkie ważne zebrane materiały dowodowe do prokuratury  myślę ze na miejscu pracują już agenci – komentuje Maciej. (facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw)

Pyton to się poszcza tam ze śmiechu nad tą Wisłą, jak Ciebie zobaczy – dodaje Dawid. (facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw)

Czy uzbrojony w kaszkiet, lornetkę i botki z ćwiekami Rutkowski sprosta wyzwaniu? Okaże się już wkrótce. W międzyczasie pozostaje życzyć mu powodzenia i na bieżąco śledzić relację z akcji poszukiwawczej.

Zagłosuj

Co sądzisz o hodowli zwierząt egzotycznych w domu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze