Walka kibiców z Polski i Senegalu. Stoły latały w powietrzu [WIDEO]

Wojciech Kozicki
20.06.2018  14:03
walki zadyma kibice senegal Polska
walki zadyma kibice senegal Polska Fot: Facebook.com/Sportwereld, Twitter.com/NouhYousfi ‏

Walczyło ze sobą kilkadziesiąt osób.

Mecz Polska-Senegal złamał serce niejednemu kibicowi. Kto spodziewał się, że Mundial 2018 w Rosji zacznie się golem samobójczym Polaków? Nie wszyscy przyjęli jednak wynik meczu ze stoickim spokojem. Jak podają sportowefakty.wp.pl i nieuws.vtm.be, w Belgii w strefie kibica w Antwerpii doszło do starcia kibiców z Polski i Senegalu.

Rzecznik policji w Antwerpii oświadczył, że w bijatyce brało udział ok. 50 mężczyzn z Polski i Senegalu. Walczyli w lokalu Bar Noord w parku Spoor Noord. W ruch poszły nie tylko pięści. Na wideo udostępnionym w sieci widać, że w powietrzu latały stoły i krzesła.

Prawdopodobnie to Polacy zaczęli burdę. Gdy Senegalczycy zdobyli drugiego gola, mieli usłyszeć rasistowskie hasła pod swoim adresem. Senegalczycy twierdzą, że starali się ignorować agresywnych Polaków, ale gdy poleciały w nich kubki z piwem, nie wytrzymali. Polacy twierdzą jednak, że to Senegalczycy ich prowokowali.

Nikogo nie aresztowano, a tylko jedna osoba została ranna. Chuligani zostaną jednak zidentyfikowani, ponieważ teren był monitorowany.

ZOBACZ TEŻ: Piękne Polki na meczu z Senegalem [GALERIA]

Zagłosuj

Oglądałeś mecz Polski z Senegalem?

Liczba głosów:

Polska vs. Senegal - walka po meczu:

Przeczytaj więcej
Komentarze