Niezwykłe zwierzęta. Popełniają samobójstwo przez 14-godzinny seks [WIDEO]

Wojciech Kozicki
17.05.2018  15:14
ostry seks ssaki torbacze chutliwiec
ostry seks ssaki torbacze chutliwiec Fot: Youtube.com/Truths Stranger

Gatunek może wyginąć.

Seks to nie zawsze zdrowie. W niektórych przypadkach może doprowadzić do śmierci. Wiedzą o tym torbacze z odkrytego kilka lat temu gatunku. Umieszczono je już na liście zagrożonych gatunków. Chutliwce mogą wyginąć jednak nie z powodu działalności człowieka lub drapieżników. Jak podaje mirror.co.uk, zabija je seks.

To niezwykłe, że odkryliśmy nowy gatunek w Australii – uważa dr Andrew Baker z Queensland University of Technology. (mirror.co.uk)

Wśród tych niewielkich torbaczy z Australii zaczyna brakować samców.  Giną od ostrego i brutalnego seksu, który mogą uprawiać nawet przez 14 godzin. Zmieniają wtedy partnerki jak rękawiczki i kopulują aż padną.

ZOBACZ TEŻ: Wpływ masturbacji na zdrowie

Hormon stresu i ostry seks

Wszystko z powodu hormonu stresu, który wydziela się podczas dzikiego seksu. Dla napalonych samców torbaczy bywa śmiertelnie trujący.

Andrew Baker apeluje, by podjąć działania mające na celu uchronienie chutliwców przed wyginięciem. Chce zwrócić uwagę australijskiego rządu na nasilający się problem i skłonić do zmian prawnych, które je ocalą. To on po wielu latach ciężkiej pracy odkrył ten niezwykły gatunek torbaczy.

ZOBACZ TEŻ: Pasożyt kopuluje w ustach ofiary i zjada jej język

Napalone torbacze i dziki seks:

Zagłosuj

Czy lubisz seks?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze