Otwarcie galerii handlowej. Ksiądz, Ibisz i tratujący się tłum [WIDEO]

Wojciech Kozicki
23.11.2018  14:45
Cieszyn, galeria handlowa Stela - otwarcie i Krzysztof Ibisz
Cieszyn, galeria handlowa Stela - otwarcie i Krzysztof Ibisz Fot: Facebook.com/Głos Ziemi Cieszyńskiej, Youtube.com/PLjaszczur

Cieszyn, otwarcie galerii handlowej Stela. Księża ją pobłogosławili, pojawił się Krzysztof Ibisz, zaprezentowano pokaz laserowy. Nie obyło się jednak bez problemów. Cieszynianie zaczęli Black Friday już w czwartek.

Jak podaje dziennikzachodni.pl, otwarcie centrum handlowego w Cieszynie na Śląsku odbyło się w czwartek 22 listopada (dzień wcześniej odbyła się impreza zamknięta). Były wspólne odmawianie modlitwy „Ojcze Nasz”, konkursy, promocje i pokaz laserowy. Atrakcje ściągnęły kilkaset osób. Zrobiło się jednak niebezpiecznie. Gazeta.pl pisze o chaosie i tratujących się ludziach.

ZOBACZ TEŻ: Ikea w Lublinie - otwarcie. Klienci zjedli plastikowe jabłka

Uroczyste otwarcie zaplanowaliśmy na godzinę 9.00. Na wszystkich w tym dniu będą czekały liczne atrakcje rozrywkowo-artystyczne, promocje w nowo otwartych sklepach, konkursy z nagrodami. Imprezę poprowadzi znany wszystkim prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, a smacznie ugotuje Charles Daigneault, charyzmatyczna gwiazda świata kulinarnego – mówiła rzecznik INBAP Katarzyna Czajkowska. (dziennikzachodni.pl)

Słowo Boże mówi: Jeżeli Pan domu nie zbuduje, na próżno trudzą się ci, którzy go budują. My jesteśmy w tym nowym, pięknym domu. Wynika z tego, że Pan Bóg pobłogosławił, że mogliśmy go ukończyć, że możemy do niego wejść i, że możemy tu widzieć tyle radosnych, kolorowych i ciekawych rzeczy – mówił ksiądz Jacek Gracz z parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie. (gazeta.pl)

Drzwi otworzyły się, a tłum ruszył jak szalony. Na wideo, które trafiło do sieci, widać m.in. przepychających się ludzi, którzy biegli po ruchomych schodach.

ZOBACZ TEŻ: Ksiądz poświęcił frytki w McDonald's 

Humory widzę dopisują, energia jest, uśmiech na twarzach jest. Poczucie, że to dzień wyjątkowy, jest? Zawsze kiedy jadę do Cieszyna, to się cieszę, bo mogę tu spotkać ludzi pozytywnych i uśmiechniętych - mówił na otwarciu galerii Krzysztof Ibisz. (youtube.com/PLjaszczur)

Dziennikzachodni.pl podaje, że galeria Stela znajduje się na zbiegu ulic Hajduka i Bobreckiej na terenie dawnego dworca autobusowego PKS. Powierzchnia obiektu to 11 tys. metrów kwadratowych. Znajdują się tam m.in. sale kinowe oraz parking na 100 miejsc.

ZOBACZ TEŻ: Walka o karpia w Lidlu

Galeria handlowa Stela w Cieszynie - otwarcie:

Krzysztof Ibisz i otwarcie galerii handlowej Stela:

Galeria Stela - otwarcie i pokaz laserowy:

Przeczytaj więcej
Komentarze