Pamela Anderson w programie iluzjonisty. Czarowała swoimi wdziękami

Magdalena Barszczak
17.01.2018  16:43
Pamela Anderson jako asystentka magika. Wystąpiła w seksownym body
Pamela Anderson jako asystentka magika. Wystąpiła w seksownym body Fot: Pa/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Ona w ogóle się nie starzeje!

Pamela Anderson szczyt kariery ma już dawno za sobą. Popularność aktorce przyniósł szczególnie serial "Słoneczny patrol". Niektórzy za to mogą ją kojarzyć z gorących sesji dla "Playboya". Przez ostatnie lata celebrytka próbowała nieco się wyciszyć i skupić na wychowywaniu synów, których ojcem jest jej wieloletni partner Tommy Lee.

Jak informuje hollywoodlife.com, Brandon i Dylan wyrośli i próbują szczęścia na wybiegu. Ostatnio można było ich podziwiać podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Wygląda na to, że ich 50-letnia mama odnalazła równowagę i w końcu zaznała szczęścia w życiu osobistym. Jesienią tego roku potwierdziła swój związek z francuską gwiazdą piłki nożnej, Adilem Ramim.

Być może aktorce zabrakło medialnego szumu, bo ostatnio znów przypomina o sobie. Otworzyła wegańską restaurację w Saint-Tropez i walczy o prawa zwierząt. Próbuje też swoich sił jako asystentka magika. Była gościem w programie holenderskiego iluzjonisty Hansa Kloka. Gwiazda postawiła na skąpą stylizację z obcisłym, czarnym body i kabaretkami w stylu pin-up girl.

Wygląda na 50 lat?

Pamela Anderson wystąpiła w programie iluzjonisty:

Przeczytaj więcej
Komentarze