Regularnie gwałcili 12-letnią córkę. „Lepiej my, niż jakiś maniak”

Mateusz Patyk
18.01.2018  16:33
Rosyjskie małżeństwo gwałciło 12-letnią córkę
Rosyjskie małżeństwo gwałciło 12-letnią córkę Fot: @MailOnline / Twitter

Ojciec wykorzystywał ją seksualnie co drugi dzień, matka używała „sztucznego penisa”.

Rosyjskie małżeństwo (oboje w wieku 34 lat) zostało zatrzymane w Wołgogradzie pod zarzutem dopuszczenia się kazirodztwa i pedofilii. Za regularne gwałcenie swojej 12-letniej córki i traktowanie dziewczynki jako „seksualnej niewolnicy” grozi im do 20 lat więzienia.

Jak podaje dailymail.co.uk, matka dziecka miała powiedzieć policji w trakcie schwytania: „lepiej my, niż jakiś maniak”. Nastolatka została poddana przerażającym czynnościom o podłożu seksualnym w okresie od grudnia 2016 do marca 2017 roku.

Ojciec ofiary molestowania jest oskarżony o wielokrotne gwałty - często w towarzystwie matki w jednym łóżku. Według zeznań, miał to robić „co drugi dzień”.

Kobieta natomiast musi stawić czoła zarzutom dotyczącym seksualnego „torturowania” dziecka za pomocą „sztucznego penisa”. Zanim jeszcze dojdzie do procesu i postawienia wyrodnej pary przed sądem, oboje stracili już prawa rodzicielskie, a dziewczynka została oddana parze pod opiekę pomocy społecznej.

Makabryczne fakty wyszły na jaw dopiero po kontrolnym badaniu 12-latki u ginekologa. To wtedy lekarz zauważył, że jego pacjentka nie jest już dziewicą. Zatrzymani rodzice tłumaczyli potem, że robili to dla „ochrony”, a także by „przygotować dziecko do trudów dorosłości”.

Zagłosuj

Czy 20 lat więzienia jest wystarczającą karą dla tej pary?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze