Tragedia na „paradzie czarownic”. Wrzucono nastolatkę do kotła z wrzątkiem

Wojciech Kozicki
06.02.2018  11:02
Parada czarownic w Niemczech
Parada czarownic w Niemczech Fot: Twitter.com/SPIEGEL ONLINE

Gildia wiedźm odniosła się do sprawy.

W niemieckiej miejscowości Eppingen odbyła się coroczna parada czarownic. Zapewne wiele osób myślało, że wrzucenie 18-latki do kotła z wrzątkiem to inscenizacja. Jednak jej krzyki bólu były prawdziwe.

W kotle na palenisku naprawdę gotowała się woda. Jak podaje nytimes.com, dziewczyna została do niej wsadzona po kolana. Świadkowie zeznali, że odpowiadają za to 2 osoby w strojach czarownic. Nie udzieliły jej pomocy i po prostu odeszły.

niemcy mapa eppingen
niemcy mapa eppingen Fot: Google Maps

Gildia czarownic

Nastolatka przeżyła. Trafiła jednak do szpitala z poparzeniami 2. stopnia. Policja rozpoczęła śledztwo, by schwytać sprawców. Pojawiły się także zastrzeżenia, czy na takiej imprezie powinien być dozwolony kocioł z gorąca wodą.

Impreza jest organizowana od 2003 roku. Odpowiada za nią gildia czarownic z Eppingen. W wydanym oświadczeniu poinformowała, że jest wstrząśnięta incydentem.

Jedna z uczestniczek parady czarownic została poparzona w kotle z wrzątkiem. Burmistrz Eppingen jest w szoku i twierdzi, że coś takiego nigdy nie powinno się stać - napisało dwnews na swoim Twitterze.

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem parady czarownic powinny być dozwolone?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze