Znana wódka wycofana ze sklepów. Producent prosi, by jej nie pić

Wojciech Kozicki
15.02.2018  11:34
Wódka wycofana ze sklepów
Wódka wycofana ze sklepów Fot: Flickr.com/PROMichael Doss

Powiadomiono służby.

Konsumenci spożywający Luksusową składali na nią reklamacje. Powodem był podejrzany zapach wydobywający się z butelki. Zarząd Wyborowa S.A. zdecydował się na wycofanie partii alkoholu z rynku.

Jak podaje bydgoszcz.eska.pl, chodzi o butelki o pojemności 0,7 litra. Są oznaczone numerem partii 17112061. Można go znaleźć w górnej części butelki.

Działania prowadzące do zablokowania zidentyfikowanej partii produktu mają charakter ściśle prewencyjny, pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku – poinformowała spółka w oficjalnym komunikacie (wyborowa-pernod-ricard.com).

Producent poinformował, że uruchomiono specjalne procedury, by wyjaśnić przyczynę nieprzyjemnego zapachu. Twierdzi również, że poinformował o tym odpowiednie służby.

wódka

Kontakt i infolinia

Poproszono konsumentów o niespożywanie wódki ze wspomnianej partii. Uruchomiono również infolinię pod numerem (022) 53 53 235. Jeśli ktoś jest w posiadaniu podejrzanej wódki, powinien skontaktować się w producentem.

To nie pierwszy raz w Polsce, gdy partia wódki została wycofana ze sprzedaży dla bezpieczeństwa konsumentów. W 2017 roku sieć sklepów Żabka poinformowała, że wódka Staromiejska mogła zawierać ciała obce.

Luksusowa wódka wycofana
Luksusowa wódka wycofana Fot: Facebook.com/Luksusowa Wódka

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy lubisz pić wódkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze