Nagi tyłek na lotnisku. Nie dali jej się przelecieć [WIDEO]

Magdalena Kulej
06.04.2018  10:12
Turystka w stringach
Turystka w stringach Fot: LiveLeak.com / sheikh yerbouti

Ale to jeszcze nie wszystko.

Podobne sytuacje już się zdarzały, ale motywacje bohaterów takich zachowań na lotnisku bywały jaśniejsze. Na początku roku pewien nowojorczyk biegał nago po hali odlotów lotniska Phuket w Tajlandii po tym, jak przedawkował viagrę. Teraz świadkami równie kuriozalnych poczynań byli pasażerowie na lotnisku Francisco Sarabia w mieście Torreón w Meksyku.

Po hali odlotów kroczyła dumnie kobieta w stringach. Trudno było ich nie zauważyć, bo oprócz skąpej bielizny „gorąca pani” miała na sobie tylko krótki top, ocieplacze na nogi, skarpety i… japonki. Jak poinformował portal laverdadnoticias.com, półnaga pasażerka nazywa się María de la Luz i ma za sobą kilka zatargów z prawem.

Kobieta bez zażenowania czekała w kolejce do odprawy bagażowej. W międzyczasie pozostali pasażerowie, lekko skrępowani i rozbawieni całą sytuacją, robili jej z ukrycia zdjęcia. Na nagraniu umieszczonym w serwisie LiveLeak.com widać, jak kobieta została wkrótce wyprowadzona z lotniska.

Turystka w stringach zbadana przez psychologa

Według informacji zgromadzonych przez lokalne media, María de la Luz jeszcze przed przybyciem na lotnisko rozbiła swój samochód i została zatrzymana. Po jej kolejnej „przygodzie” została zbadana przez psychologa. Ten stwierdził, że kobiecie nic nie dolega.

Tymczasem internauci donoszą, że rozpoznają półnagą podróżniczkę. Jak twierdzą, nie był to pierwszy raz gdy rozebrała się publicznie. Wcześniej miała zrzucić ubranie m.in. w sądzie.

ZOBACZ TEŻ: Nagie kobiety ostro wyciskały na siłowni [WIDEO]

Zobacz nagi spacer po lotnisku w stringach:

Zagłosuj

Czy oburza cię nagość?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze