Patryk Vega nakręci nowy film. „Pitbull. Królowa chuliganów”

Wojciech Kozicki
21.05.2018  14:50
nowy pitbull stramowski linda vega
nowy pitbull stramowski linda vega Fot: East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Pokazał też gołą klatę i nowy tatuaż.

Patryk Vega filmy kręci w zabójczym tempie, filmografia rośnie, a wszystkie mają w Polsce wielomilionową oglądalność. Chociaż recenzje nie zawsze są przychylne, zarobki rosną. Na swoim Facebooku opublikował informację, która przyprawiła o szybsze bicie serca fanów jego dokonań sprzed lat. Powstanie nowy "Pitbull". Przy okazji pochwalił się nowym tatuażem na klatce piersiowej.

Patryk Vega i nowy „Pitbull”

Nowy film Patryka Vegi ma nosić tytuł „Pitbull. Królowa chuliganów”. Jak podaje radiozet.pl, ma to być także kontynuacja jego „Pitbulla”. Co w takim razie z filmem Pasikowskiego „Pitbull. Ostatni pies”, w którym zagrali Doda i Marcin Dorociński?

ZOBACZ TEŻ: "Botoks" oficjalny zwiastun

ATM Grupa S.A, "Ostatni Pies", kontynuacja

Reżyser na swoim Facebooku poinformował, że stał się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części „Pitbulla”. Odkupił je od spółki ATM Grupa S.A. Nowa produkcja będzie tworzyła trylogię wraz z takimi filmami jak "Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Data premiery nowego filmu to 11 listopada 2021 roku. Zapowiedział także serial „Pitbull”.

Nie wiadomo jeszcze czy po raz kolejny na ekranie pojawią się Tomasz Oświeciński jako Strachu, Maja Ostaszewska jako Olka i Piotr Stramowski jako Majami. Znając reżysera to zapewne pojawią się sceny seksu, strzelaniny, a może nawet zwiastuny bez cenzury. Znając internautów to szybko po premierze do sieci trafią najlepsze sceny i kultowe teksty z filmu Patryka Vegi

Zagłosuj

Czy Patryk Vega powinien wrócić do Pitbulla?

Liczba głosów:

Patryk Vega – filmografia, książki, seriale

Patryk Vega to nie tylko filmy fabularne takie jak „Ciacho”, "Służby specjalne”, „Botoks”, "Last minute”. Odpowiada także za kultowe seriale dokumentalne „Prawdziwe Psy” (z udziałem Sławomira Opali) i „Ciemna strona miasta”. Jest także autorem książek „Złe psy. W imię zasad”, „Złe psy. Po ciemnej stronie miasta”, „Niebezpieczne kobiety” i „Służby specjalne. Podwójna przykrywka”.

Vega - Showmax, ubrania

Wypuścił też odzież z „Kobiet mafii” i współpracuje z Showmax, gdzie można obejrzeć jego seriale (na razie „Botoks”, a wkrótce „Kobiety mafii”).

ZOBACZ TEŻ: Doda w "Pitbullu"

Przeczytaj więcej
Komentarze