Pedofil jest "dyskryminowany jak Żyd w czasie wojny". Chce seksu

Wojciech Kozicki
19.09.2018  19:18
Jason Leonard pedofil
Jason Leonard pedofil Fot: Facebook.com

Skierował pismo do sądu. Ma szokującą prośbę.

Pedofil Jason Leonard został schwytany i skazany w Anglii. Twierdzi jednak, że jest ofiarą dyskryminacji „jak geje 40 lat temu”. Newsweek podaje, że 37-latek z Haslingden spędził ponad 2 lata za kratami. Teraz marzą mu się podróże, podczas których uprawiałby seks z nieletnimi. Wcale się z tym nie kryje. Thesun.co.uk przypomina, że wcześniej uważał się za prześladowanego jak "Żyd w czasie wojny".

Poprosił sąd (Burnley Crown Court), by pozwolono mu wybrać się do krajów, w których mógłby to robić. Na pewno jednak do tego nie dojdzie. Uznano go za jednego z najniebezpieczniejszych przestępców seksualnych w kraju. 

Mam 10- letni staż pracy. Jednak jeszcze nigdy nie widziałem człowieka, który tak otwarcie mówiłby o swojej pedofilii. Wierzy, że jego zboczenie będzie akceptowane jak homoseksualizm – dziwi się detektyw  Andrew Ashworth. (newsweek.com)

Seks i podróże

Do jakiego kraju chciałby wybrać się Leonard? Sugeruje kraj, gdzie prawo pozwala na kontakty seksualne z dużo młodszymi osobami. Przyznał, że marzy mu się „partner” w wieku 12-14 lat. Nie ma jednak co liczyć na taką wyprawę. W kwietniu dostał zakaz opuszczania Wielkiej Brytanii bez pozwolenia policji, co jego prawnik uznał za „przesadę”. Nie może też przebywać z osobami młodszymi niż 16 lat bez nadzoru ich rodziców.

Mógłby pojechać do Tajlandii, gdzie nie łamałby prawa. Tam można uprawiać seks z 15-letnimi osobami. Poza tym, nie ma dowodów, że mój klient uprawiał kiedyś seks z dziećmi. Ściągał jedynie dziecięcą pornografię – powiedział jego prawnik Stuart Kaufman. (newsweek.com)

Zapytano Leonarda, od jakiego wieku powinien być dozwolony seks. Twierdzi, że w każdym, bo jeśli osoba umie już mówić, to może także odbyć stosunek płciowy.

Leonard zapewnia, że i tak nie mógłby obecnie wyjechać. Opiekuje się chorą 80-letnią matką. Przyznał jednak, że po jej śmierci chciałby wyruszyć na poszukiwanie miłosnych przygód w krajach, gdzie nie będzie karany za swoje upodobania erotyczne.

ZOBACZ TEŻ: Rejestr pedofilów w Polsce. Księża do niego nie trafiają

Zagłosuj

Co sądzisz o publicznym rejestrze pedofilów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze