Pedofil zgwałcił swoje dzieci ponad 900 razy. Zapadł szokujący wyrok

Wojciech Kozicki
11.10.2018  14:21
Najgorszy pedofil w historii Rosji złapany, ale czyn kara jest sprawiedliwa?
Najgorszy pedofil w historii Rosji złapany, ale czyn kara jest sprawiedliwa? Fot: Twitter.com

Dostawał od państwa pieniądze i zezwolenia na adopcje. To najgorszy pedofil w historii Rosji. 37-letni Viktor Lishavsky został skazany, ale wyrok nie wszystkim wyda się sprawiedliwy.

Potwór przyznał się do winy. Spędzi w kolonii karnej 22 lata i 6 miesięcy. Po wyjściu na wolność przez 20 lat nie będzie mógł pracować z dziećmi.

Rosyjski pedofil z Chabarowska, z zawodu szewc, w latach 2012-2017 gwałcił adoptowane dziewczynki, które miały mniej niż 13 lat. Rozpoczęto na niego polowanie, gdy jedna z ofiar powiedziała o wszystkim swojej przybranej matce. Jak podaje dailymail.co.uk, Rosjanin o złotych zębach urządził sobie harem z dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Pedofil żąda seksu, dzieci i podróży. "Jestem gnębiony jak Żyd na wojnie"

Mieszkanie pedofila

Wyszło na jaw, że miał wynajęte mieszkanie, do którego zaciągał dzieci. Zmuszał je tam do stosunków płciowych i robił z małych dziewczynek „seksualne niewolnice”. Dokonał ponad 900 gwałtów na dzieciach.

W oskarżeniu jest mowa m.in.o 248 gwałtach na nieletnich, 358 brutalnych atakach seksualnych, 22 przypadkach „brutalnych czynów o charakterze seksualnym” i 22 przestępstwach „ o naturze seksualnej z użyciem przemocy”. Zarzucono mu także, że 11 razy gwałcił dziecko grożąc mu śmiercią lub okaleczeniem.

W sprawę zamieszane są też miejscowe służby socjalne. Okazało się, że mężczyzna miał trójkę własnych dzieci, ale wydano mu zgodę na adopcję 9 kolejnych, które później gwałcił. Na każde z nich dostawał od państwa ok. 1300 złotych miesięcznie. Za te pieniądze wynajmował mieszkanie, w którym codziennie zmuszał dzieci do seksu.

Jak podaje dailymail.co.uk, dzieci pochodziły z sierocińca. Milczały, bo bały się, że stracą nową rodzinę.

ZOBACZ TEŻ: Małżeństwo kanibali z Rosji. Robili z ludzi przetwory na zimę

Przeczytaj więcej
Komentarze