Pedofil chciał porwać dziecko. Dziewczynkę obronił pies

Wojciech Kozicki
06.09.2018  13:28
pies dziecko pedofil dziecko porywasz USA Ray
pies dziecko pedofil dziecko porywasz USA Ray Fot: Abc13.com

Próbował wciągnąć ją do samochodu, ale gorzko tego pożałował.

USA, Pasadena (Teksas). Pedofil-porywacz został złapany. 11-letnia dziewczynka wyszła na spacer z psem. Wtedy pedofil zaatakował dziecko.

Jak podaje abc13.com, próbował ją wciągnąć do samochodu terenowego. W jej obronie stanął piesek Ray.

Pedofil i ugryzienie przez psa

Pies ugryzł pedofila w nogę. Mężczyzna najwyraźniej przestraszył się, bo wskoczył do auta (ciemnoszary SUV) i odjechał. Nie uciekł jednak daleko. Sprawdzono nagranie z monitoringu i opublikowano wizerunek zwyrodnialca. Internauci szybko go namierzyli.

Okazało się, że mężczyzna podejrzany o pedofilię mieszka nieopodal ofiary. Trafił już w ręce policji i jest przesłuchiwany. Nie przyznaje się jednak do winy.

Pitbull obrobił dziecko, pedofil stracił klejnoty

To nie pierwszy raz w USA, gdy pies obronił dziecko przez zboczeńcem. Jak podaje animals.guru, w 2017 roku Randall James chciał zaatakować sześcio i siedmiolatkę, gdy spały. Włamał się do domu przez okno. W obronie dzieci stanął pitbull. Odgryzł napastnikowi genitalia. Niektóre źródła podejrzewają, że to fake news, chociaż w sieci opublikowano prześwietlenie psa, na którym widać odgryzionego penisa w jego żołądku

połknięty penis pies

Portal politicalhotwire.com opisało historię 11-letniej dziewczynki z Rosji. Zboczeniec chciał zaciągnąć ją do lasu. Dopadł go i pogryzł pitbull. Zwyrodnialcowi udało się uciec.

ZOBACZ TEŻ: Atak pitbulla w Polsce. Szokująca reakcja właściciela i policji

Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za pedofilię?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze