Perfumy o zapachu marihuany. Wyprodukuje je polski klub sportowy

Wojciech Kozicki
15.06.2018  14:45
stal rzeszów perfumy marihuana
stal rzeszów perfumy marihuana Fot: Youtube.com/Stal Rzeszow TV

"Można się cztery dni szorować i cały czas się pachnie"

Marihuana rozwiązaniem problemów finansowych? Sport w Polsce najwyraźniej nie jest wystarczająco dochodowym zajęciem. Klub żużlowy Stal Rzeszów zajmie się więc produkcją perfum. Zapach będzie jednak nietypowy. Będą to perfumy pachnące marihuaną.

Żeby hejterzy mieli o czym gadać, wprowadzamy linię perfum o nazwie „Cannabis”. To są perfumy na bazie marihuany i będzie można je u nas kupić – powiedział na konferencji prasowej prezes klubu Ireneusz Nawrocki. (innpoland.pl).

Nawrocki zapewnia, że nowe perfumy będą rewelacją. Zapach ma utrzymywać się nawet przez 4 dni, nawet po kilkukrotnym myciu się i szorowaniu. O wszystkim poinformowano na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem II ligi żużlowej pomiędzy Speedway Stalą Rzeszów, a KSM Krosno

Konopie indyjskie

Oprócz linii perfum klub ma także inne pomysły na wyjście z kryzysu finansowego. Mowa jest również o zgniatarkach do puszek i plastikowych butelkach będących jednocześnie powierzchnią reklamową (przy współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej). Dzięki kooperacji ze śląskim dealerem Toyoty kibice rzeszowskiego klubu mają mieć zagwarantowane również korzystne zniżki.

Jak podaje polsatnews.pl, pierwsi klienci na powierzchnię reklamową na butelkach i zgniatarkach już są. Za taką reklamę klub otrzyma 1000 złotych netto. Obecnie klub „umówiony” jest już w sumie na 200 tys. złotych miesięcznie.

Stal Rzeszów – dotacje

Klub otrzymuje od miasta jedynie 300 tys. złotych brutto dofinansowania. Jednak aż 1/3 tej kwoty pochłania utrzymanie stadionu. Jak skwitował to prezes Nawrocki, pieniądze wystarczają na „wodę mineralną i waciki”.

ZOBACZ TEŻ: Narkotyki legalnie w Lidlu

Zagłosuj

Czy lubisz zapach marihuany?

Liczba głosów:

Zapach marihuany:

Przeczytaj więcej
Komentarze