Olimpijki zrzucają stroje. Seksowne zdjęcia zawodniczek

Wojciech Kozicki
15.02.2018  16:11
Jessie Diggins na olimpiadzie
Jessie Diggins na olimpiadzie Fot: Instagram.com/jessiediggins

Piękniejsza strona sportu.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 to nie tylko sportowe emocje i walka o wyniki. To także zjawiskowe kobiety. Panowie podziwiają urodziwe zawodniczki w mediach społecznościowych.

Lindsey Vonn szusuje na nartach w obcisłym kombinezonie. Jednak na swoim Instagramie odsłania ciało. Można ją tam zobaczyć m.in. w bieliźnie. Na jednej z fotek podnosi ciężary i wypina zgrabne pośladki.

Anna Gasser to dwukrotna medalistka mistrzostw świata w snowboardzie. Chociaż dyscyplina zimowa, zawodniczka jest bardzo gorąca. Austriaczka na Instagramie pokazała się m.in. w kusym stroju na łodzi.

zakonnica

Polska duma

Jessica Diggins to amerykańska biegaczka narciarska. Jeśli komuś ta dyscyplina wydaje się mało seksowna, powinien zobaczyć zawodniczkę w mediach społecznościowych. Zdarza jej się ćwiczyć w strojach nie pozostawiających wiele dla wyobraźni.

Julia Dujmovits jest snowboardzistką, która rozpala panów w Pjongczangu. Niejeden z nich chciałby zmierzyć się z nią w gigancie równoległym. Jest mistrzynią olimpijską, ale zdobyła także serca ponad 20 tys. fanów na Instagramie. Opublikowała m.in. seksowne zdjęcie z wiosłem na łodzi.

Polskę dumnie w tym gronie reprezentuje Luiza Złotkowska. Jest łyżwiarką szybką i trzykrotną medalistką zimowej uniwersjady. Na swoim Instagramie pozuje m.in. na plaży.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Kuszące zawodniczki odsłaniają ciała:

Przeczytaj więcej
Komentarze