Piłkarz pobił kobietę i uprawiał seks na ulicy. Był gwiazdą polskiego klubu

Wojciech Kozicki
12.06.2018  14:33
Piłkarz Lech Poznań gol ekstraklasa lotto
Piłkarz Lech Poznań gol ekstraklasa lotto Fot: East News/Michal Klag/REPORTER

Alkohol, narkotyki, przemoc... tylko goli brak.

Nicki Bille Nielsen, były piłkarz Lecha Poznań, ma kłopoty. Impreza w Monako może być dla napastnika z Danii „samobójem”.

Trafił na miesiąc do więzienia z powodu pobicia kobiety, która próbowała go powstrzymać przed duszeniem 20-letniej dziewczyny. Był pijany, miał też przy sobie narkotyki (kokaina) i uprawiał seks oralny na ulicy miasta. Dodatkowo, musi zapłacić 750 euro grzywny i 3000 euro zadośćuczynienia swojej ofierze.

30-letni Nielsen rozpoczął karierę w Lechu w 2016 roku. Jak podaje sport.se.pl, władzom klubu nie podobał się jego tryb życia i krnąbrny charakter. „Kolejorz” rozstał się z nim w 2018 roku, a on przeszedł do greckiego Panioniosu.

Ekstraklasa, Lech Poznań, gole

Być może obecny klub wyciągnie wobec niego konsekwencje za skandal, który wywołał i będzie w Grecji „na spalonym”. Przegladsportowy.pl przypomina, że w swojej karierze występował już w 16 klubach. Wyników też do tej pory nie miał zbyt dobrych. Przesz 2 lata gry w Ekstraklasie strzelił jedynie 4 gole. Daje to ok. 100 tys. złotych za jedną piłkę w siatce.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski sponsorem reprezentacji Polski

Zagłosuj

Czy Nicki Bille Nielsen powinien wylecieć z klubu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze