PeKay powrócił. Zamiast rapować uczy o emisji gazów

Wojciech Kozicki
13.02.2018  14:50
Piotr Kukulski powrócił
Piotr Kukulski powrócił Fot: East News

Rozpoczął walkę o lepszy świat.

Piotr Kukulski, przyrodni brat Natalii Kukulskiej, kilka lat temu chciał być gwiazdą rapu. Jak podaje plotek.pl, nie poradził sobie jednak z hejtem i zakończył karierę. W 2018 roku powrócił na warszawskie salony, ale branża muzyczna już go nie interesuje.

Piotr chce zostać ekologiem i ratować świat. W internecie naucza fanów o globalnym ociepleniu.

W d*pie mam opinie na mój temat. Uruchomiłem profil ponownie, bo chcę zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które mnie nurtują. Sława i robienie z siebie pajaca dla uciechy i zysków innych już mi nie w głowie.  Dzisiaj zacznę od globalnego ocieplenia, przez które zagraża nam zagłada. Musimy zawalczyć o ograniczenie emisji gazów cieplarnianych – napisał Kukulski na swoim Facebooku.

Niektórzy przeczuwali już w 2017 roku, że PeKay powróci. Pod koniec października pojawił się na pokazie kolekcji Daniela Jacoba Dali. Zmienił także image. Zamiast czapki z daszkiem i luźnego stroju postawił na elegancki garnitur.

Opowiada o gazach

Internauci podejrzewają, że Kukulski próbuje zwrócić na siebie uwagę i chce znów robić karierę muzyczną. Niektórzy chwalą jego przemianę, ale sądzą, że kontrowersyjny wizerunek nie pomoże mu w walce z globalnym ociepleniem.

Będziesz tylko o tym pisał i przekonywał do swoich racji, czy masz zaplanowane jakieś działania? - pyta Paulina (facebook.com/PeKay).

Bardzo fajnie, że zaangażowałeś się w uświadamianie ludzi. Niestety, przez twoje dawne ekscesy nikt nie traktuje cię poważnie - uważa Bartosz (facebook.com/PeKay).

Były raper nie przejmuje się krytyką. W kolejnych postach publikuje grafiki związane z globalnym ociepleniem i uświadamia użytkowników mediów społecznościowych ile milionów ton gazów cieplarniach emitują do atmosfery. Zwrócił też uwagę na problem smogu w Warszawie.

Tak „PeKay” wygląda teraz:

Piotr Kukulski
Piotr Kukulski Fot: East News

A tak rapował w 2012 roku:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy podobała ci się twórczość muzyczna Kukulskiego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze