Plakaty motywacyjne – dawka pozytywnej energii dla każdego

Materiały partnerskie
10.07.2018  12:02
plakat

Gdy mamy dobry humor, wszystko idzie nam lepiej, największe nawet przeszkody nie są wyzwaniem, a drobne niepowodzenie nie wytrąca nas z równowagi. Jeśli jednak dopada nas chandra i nie jesteśmy w nastroju, łatwo pogrążyć się w negatywnym nastawieniu do świata i życia. W takiej chwili z pewnością każdemu z nas przyda się deska ratunku w postaci optymistycznego i pozytywnie nastrajającego hasła, które pomoże nam wyjść na prostą, gdy nic nie układa się po naszej myśli. Plakaty motywacyjne to prosty krok nie tylko do lepszego humoru, ale także do piękniejszego wystroju wnętrza!

Pierwszą zasadą, która kieruje nami podczas aranżacji wnętrza, powinien być nasz gust i nasze osobiste upodobania. Możemy bowiem stworzyć modną stylizację, jeśli jednak nie będzie nam pasować, wówczas cały trud pójdzie na marne. Przestrzeń, w której żyjemy czy pracujemy, powinna być nie tylko ładna. Ważne jest także to, by dobrze nas nastrajała. Tylko wtedy będziemy się doskonale czuć w takim miejscu. Jak wyczarować taką przestrzeń? W bardzo prosty sposób. Potrzebne nam będą plakaty motywacyjne z odpowiednim przesłaniem. Mnogość haseł sprawia, że jest to dekoracja, która każdemu przypadnie do gustu, ponieważ każdy bez trudu znajdzie odpowiadający mu napis. Taka ozdoba ściany sprawdzi się zarówno w naszym domu, jak i w służbowym biurze, gdzie pomoże nam stawiać czoła najprzeróżniejszym wyzwaniom. Zobaczmy więc, jakie propozycje na nas czekają!

Motywacja w domowym zaciszu

Po co nam plakaty motywacyjne w mieszkaniu? Mogłoby się wydawać, że motywacja potrzebna jest nam w pracy, tymczasem na biurowych obowiązkach życie się przecież nie kończy. Bardzo często wracamy po ośmiu godzinach do domu i stwierdzamy, że wyczerpaliśmy limit naszych możliwości na ten dzień, a wokoło jest tyle rzeczy do zrobienia, poznania i spróbowania! Odrzućmy marazm w kąt i zdecydujmy się wyjść naprzeciw nowym przygodom. Motywujące hasła, których siła polega na tym, że są proste, ale zawsze trafiają w sedno, sprawią, że nie tylko ozdobimy nasz salon czy sypialnię, ale zmienimy także swoje nastawienie do świata. Sprawdźmy, jakie napisy mogą się znaleźć na takich plakat.

plakat 2

Plakaty Motywacyjne

W pokoju dziennym, gdzie zazwyczaj siadamy na kanapie i włączamy telewizor, z pewnością doskonale sprawdzą się takie propozycje: „Say yes to new adventures!”, „Everyday is a chance to be better”, „Stop dreaming, start doing” lub „It’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring”. Z kolei w sypialni, gdzie się budzimy i zaczynamy nowy dzień, znakomicie będą się prezentować takie napisy: „Be the reason someone smiles today” czy „The best dreams happen when you’re awake”. Możliwości jest jednak znacznie więcej, dlatego warto poszukać w sklepie internetowym najlepszego dla siebie rozwiązania. A jeśli mamy pomysł na własne hasło? Zamówmy plakaty motywacyjne do druku według naszego projektu i cieszmy się unikalną dekoracją!

Pozytywne nastawienie w biurze

Każda praca, nawet ta, którą kochamy i sprawia nam mnóstwo przyjemności i satysfakcji, czasami może nas zmęczyć, a niewielkie niepowodzenie całkowicie wyprowadzić z równowagi i odebrać chęć do dalszych starań. Kluczem do sukcesu jest jednak to, by nie dać się takim sytuacjom i dalej robić to, co do nas należy. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jeśli jednak przed naszymi oczami znajdzie się odpowiednie hasło, które poprawi nam humor, z pewnością łatwiej poradzimy sobie z takim zadaniem. Plakaty motywacyjne do biura powinny wisieć u każdego, bo to najlepszy przepis na to, by poradzić sobie z drobnymi przeciwnościami losu. Jakie hasła polecamy? Na przykład takie: „Don’t stop until you’re proud”,  „Mondays are for fresh starts”, „Slow progress is better than no progress” lub „Small steps every day”. Znane powiedzenie mówi, że nie od razu Rzym zbudowano. Bądźmy więc dla siebie łaskawi, a przede wszystkim cierpliwi. Gdy dopadają nas wątpliwości, popatrzmy na odpowiednio dobrany plakat z hasłem, które doskonale do nas przemawia i powoduje, że znów nabieramy energii do działania. Mogłoby się wydawać, że taki akcent niewiele zmieni. Gdy jednak zmienimy nasze nastawienie do różnych spraw na bardziej optymistyczne, okaże się, że cały świat nabrał zupełnie nowych barw. Kto wie, może plakaty motywacyjne do biura okażą się pierwszym krokiem w stronę awansu?

Przykuwające oko napisy

Warto także powiedzieć, że tego typu dekoracje nie tylko zachwycą nas swoim przesłaniem ,ale także wyglądem. Trzeba przyznać, że większość z nas jest wzrokowcami, a co za tym idzie, nasze oko przykuwają rzeczy ładne i oryginalne. Plakaty motywacyjne po angielsku i po polsku odznaczają się niejednokrotnie zachwycającą szatą graficzną, którą możemy dopasować do estetyki, jaka panuje w urządzanym wnętrzu. Na specjalną uwagę zasługują minimalistycznie zaprezentowane hasła, drukowane, czarne litery na białym tle, „pisanki”, czyli napisy imitujące odręczne pismo, a także cytaty zaprezentowane na efektownym tle. Może to być malowniczy pejzaż, geometryczna kompozycja lub kolorowy wzór w stylu etno.

plakat motywacyjny (1)

Na jaką wersję się zdecydować? Na taką, która będzie się harmonijnie prezentować w naszym pokoju lub biurze. Wybierzmy najlepszy dla siebie napis i sprawdźmy, jak bardzo zmieni się nasze nastawienie do pracy i codziennych obowiązków!

Przeczytaj więcej
Komentarze