Po Polsce kursuje szatański autobus. Chrześcijański portal żąda zmiany numeru linii

Magdalena Kulej
27.07.2018  11:03
Hel 666
Hel 666 Fot: facebook.com/donaldkropkapl

I to wcale nie jest żart. 

Dziennikarze konserwatywno-chrześcijańskiego portalu Fronda.pl zauważyli, że na północy kraju można spotkać na drodze autobus linii 666. Oliwy do ognia dolewa fakt, że 666 kursuje… na Hel. Wystarczy dodać jedno „l”, by z Helu powstał „Hell”, czyli angielski odpowiednik piekła. A to nie wróży nic dobrego.

ZOBACZ TEŻ: Wrota Piekieł w Turkmenistanie płoną od 47 lat

Dziennikarze połączyli fakty i domagają się odpowiednich działań w sprawie, bo jest to przecież gorsząca propaganda antychrześcijańska, w gruncie rzeczy – wprost satanistyczna – piszą na portalu. W końcu człowiek zdrowy na umyśle nie przykłada ręki do jakiejkolwiek formy lekceważenia rzeczywistości wiecznego potępienia.

„Fronda” śmiało oskarża spółkę PKS Gdynia o sianie zgorszenia i wzywa do przemyślenia swojej polityki i zmiany numeru linii na inny.

Ale przecież hel, w polskim, pięknym, wstającym z kolan języku, to nazwa gazu. Zgorszenie następuje dopiero gdy użyjemy zgniłego, imperialistycznego języka angielskiego, a tego żaden szanujący się, Prawdziwy Polak, nie powinien robić!!! - pisze Paweł. (facebook.com/donaldkropkapl)

Czy zatrzymuje się gdzies o 21:37? - pyta Maciek. (facebook.com/donaldkropkapl)

Internauci podchodzą do sprawy z humorem, ale zdaniem dziennikarzy, demoniczny charakter autobusu godzi w chrześcijański porządek Polski. Jednocześnie ostrzegają, że jeśli spółka kroków nie podejmie, to wezmą sprawy w swoje ręce i powiadomią odpowiednie służby.

Zagłosuj

Czy spółka powinna zmienić numer linii "autobusu do piekieł"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze