Pożar w Biedronce. Dzieci i chipsy okazały się niebezpiecznym połączeniem

Wojciech Kozicki
19.03.2018  11:54
Zamknięty sklep Biedronka
Zamknięty sklep Biedronka Fot: East News/Wojciech Strozyk

Ogień, ewakuacja i gigantyczne straty.

Biedronka zapłonęła. Nie chodzi jednak o gorące promocje i klientów palących się do zakupów w dyskoncie. 16 marca ok. godziny 20:00 sklep przy ul. Woronieckiego w Lublinie zaczął wypełniać się dymem. Okazało się, że była to sprawka dzieci.

Jak podaje spottedlublin.pl, ogniem zajęły się kartony wypełnione towarem. Pracownicy Biedronki zachowali zimną krew nie pozwolili, by ich miejsce pracy poszło z dymem. Chwycili za gaśnice i walczyli z ogniem do przyjazdu straży pożarnej. Ewakuowano również klientów.

ZOBACZ TEŻ: Bezdomny podpalił Biedronkę. Zemścił się za zamknięcie śmietnika

Zamknięta biedronka i ogromne straty

Straż pożarna ustaliła, że powodem pożaru była bezmyślna zabawa dzieci. Podpaliły karton wypełniony chipsami. Ogniem zajęły się także inne produkty z Biedronki. Internauci uważają, że dzieci powinna spotkać surowa kara.

Niech sprzątają i odpracują. Nie sądzę, że przyczyniłosię do tego bezstresowe wychowanie. To brak czasu rodziców dla dzieci - uważa Angelika. (faceboook.com/Spotted Lublin)

Nałożyć kuratora, albo na zakład wywieźć. Nauczą się rozumu - proponuje Paulina. (faceboook.com/Spotted Lublin)

Złapać gnoja i niech na kasie odpracuje - sugeruje Andrzej. (faceboook.com/Spotted Lublin)

Nikomu nie stała się krzywda. Dziecięca zabawa spowodowała jednak ogromne straty. Oszacowano je na 200 tys. złotych. Sklep został zamknięty do czasu zrobienia porządków.

Jak podaje lubelska policja, sprawcami okazali się dwaj nieletni. 14-latkowie zgłosili się na komisariat wraz z rodzicami.

W sklepach Jeronimo Martins rozgrywają się sceny jak w filmach sensacyjnych. W lutym 2018 roku grupa nastolatków napadła na Biedronkę w Krakowie. W 2017 roku pracownicy sklepu chwycili za szczotki i stoczyli walkę z kotem. Sieć dyskontów ma również pomysł jak ominąć zakaz handlu w niedzielę.

Podpalenie Biedronki w Lublinie:

Walka klientów na otwarciu Biedronki:

Pożar Biedronki w Ozimku:

Najlepsze sklepowe walki:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy robisz zakupy w Biedronce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze