Popek miał wypadek samochodowy. Jechał na porodówkę [WIDEO]

Wojciech Kozicki
01.08.2018  12:12
popek wypadek samchodowy dzik król albanii
popek wypadek samchodowy dzik król albanii Fot: Instagram.com/popek_oficjalnie

"Zobacz, jest dyskoteka".

Popek i wypadek samochodowy. Król Albanii został ojcem i ma syna. Jak podaje radiozet.pl, potomek rapera przyszedł na świat o północy. Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Paweł Mikołajuw nie dotarł do szpitala na czas, ponieważ zderzył się z dzikiem.

 

Pojedynek Popek vs. dzik

Raperowi nic się nie stało. Wnioskując z jego wypowiedzi, dzik miał mniej szczęścia. W pojedynku z gwiazdorem KSW nie miał szans.

Właśnie kur*a mieliśmy wypadek, zobacz, jest dyskoteka, przyjechało w ch*j straży pożarnej i robimy sobie zdjęcia. Przód rozjeb*ny auta mojego, dzik leży w krzakach. Co za dzień! Urodził mi się syn 20 minut temu – relacjonował na swoim Instagramie Popek.

Przy okazji pod postem podziękował straży pożarnej za pomoc. Opublikował również zdjęcie zniszczonego przodu swojego samochodu i czerwoną plamę na jezdni. Jest to zapewne krew zabitego zwierzęcia.

Popek, pieniądze i podatki

Popek ma spore zarobki, zapewne szybko naprawi auto. Ostatnio pochwalił się swoją wizytą w urzędzie skarbowym. Przyniósł kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce i zaskoczył panią w okienku.

ZOBACZ TEŻ: Nowy biznes Popka. Sprzedaje sztuczne szczęki

Zagłosuj

Czy podoba ci się Popek?

Liczba głosów:

Popek i Gang Albanii - "Kapitan Kox":

Przeczytaj więcej
Komentarze