Polak pozbył się płci. „Nic nie dynda, znaczę teren jak kot”

Wojciech Kozicki
18.10.2018  12:07
Wstydzi się Polski i usunął sobie jądra
Wstydzi się Polski i usunął sobie jądra Fot: Facebook.com/Adam Curlykale

Adarm Curlykale przeszedł usunięcie genitaliów i sutków, by nie utożsamiać się z żadną płcią i być „binary/nullo”. Zabieg przeprowadzono w klinice w Meksyku. Wspierała go jego dziewczyna - transseksualistka Veronica Carol Blades, znana jako Miss xRonix, która również usunęła sobie penisa.

Adam Curlykale na swoim kanale na YouTube w filmie „Makaron bezjajeczny” zdradził, jak wygląda życie bez penisa i jąder. Twierdzi, że to prawie same plusy i korzyści. Wcześniej jednak miał problemy po operacji i prosił o pomoc finansową. Mówił też, że wstydzi się Polski i Polaków. Teraz wraz z partnerką chwalą się, że "nic nie dynda".

Nie miałam awersji i nienawiści do tej części ciała. Po prostu mi się to nie podobało. Czuję się świetne ze sobą nago. Wcześniej mi to dyndało, było niepotrzebne. Wiadomo, że są ludzie, którzy uwielbiają swoje penisy, ale my nie należymy do tych osób – powiedziała dziewczyna Adama, opowiadając o usunięciu sobie penisa w Tajlandii, które porównała do „orgiami”. (youtube.com/Czarny Bez)

Nagość i fetysze

Para nie ma problemu z pokazywaniem się sobie nago. Zaznaczają jednak, że nie działają na siebie seksualnie. Wiedzą, że ludzie są zainteresowani nimi w celach erotycznych, traktują ich w kategorii fetyszu. Zdaniem Adama inni są na niższym poziomie świadomości, niż on i jego dziewczyna.

Adam czuje się znakomicie, ponieważ nie musi nosić bielizny. Dodał, że „25-centrymetrowy wychodził nogawką”. Lubi jednak, gdy seksowną bieliznę nosi jego transseksualna partnerka. Dodatkowo, posiadając cechy dwóch płci, nie występują problemy z okresem. Miss xRonix zwróciła uwagę, że niektóre kobiety transseksualne udają przed partnerami, że mają miesiączkę. Adam zasugerował, by „sprawdzać poziom syropu wiśniowego w lodówce".

Curlykale bez penisa czuje się smuklejszy. Nic nie uwiera go podczas siedzenia. Wciąż ma jednak orgazmy i szczytuje. Miss xRonix dodała, że seks to sztuka, a ona jest artystką.

Częstotliwość trzymania moczu i infekcji układu moczowego

Minusem po operacji usunięcia penisa, jest problem z trzymaniem moczu. Porównał się do „kota”. Ma skrócony moczowód i cewkę moczową, więc rośnie ryzyko infekcji.

Od momentu, gdy zachce mi się sikać, mam 5 minut, żeby się wylać. Później zaznaczam teren jak kot – wyznał Adam Curlykale.(youtube.com/Czarny Bez)

Jego partnerka za minus uważa brak możliwości sikania na stojąco. Można jednak kupić urządzenia, które pozwolą rozwiązać ten problem.

ZOBACZ TEŻ: Przeszedł 40 operacji, by zamienić się w elfa

Opowiedział, jak żyje się bez jąder i penisa:

Przeczytaj więcej
Komentarze