Pol'and'Rock Festival. Owsiak chce zrezygnować z organizacji imprezy

Wojciech Kozicki
11.08.2018  12:18
Jerzy Owsiak wość woodstock Pol'and'Rock Festival
Jerzy Owsiak wość woodstock Pol'and'Rock Festival Fot: East News/Pawel Wisniewski

Planuje już nowy projekt. Czy będzie wielki jak Przystanek Woodstock?

Pol'and'Rock Festival, niegdyś Przystanek Woodstock, miał dopiero jedną edycję. Jurek Owsiak, założyciel WOŚP, zamieścił jednak na Facebooku post, w którym rozważa rezygnację z organizacji imprezy w  2019 roku. Zdradza również, że chciałby rozpocząć nowy projekt. Sugeruje, by Pol'and'Rock organizowało miasto Kostrzyn nad Odrą.

I pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku! – napisał w mediach społecznościowych Jurek Owsiak.

Jego zdaniem wypracowany system organizacji imprezy należy przekazać miejscowym organizatorom, którzy reprezentują lokalną społeczność. Uważa, że współpraca miasta z wojewodą, strażą pożarną i policją pozwoliłaby uniknąć napięć i problemów. Sam chciałby rozpocząć nowy projekt, który nie byłby motywowany biznesowo.

Pol'and'Roc kFestival jest organizowany przez WOŚP. To forma podziękowania dla wolontariuszy, którzy pomagą organizować wielki finał w styczniu. Każdego roku na festiwalu wystepują największe gwiazdy muzyki. W 2018 roku koncerty dali m.in.  Arch Enemy, Judas Priest, Nocny Kochanek, Hunter, In Flames, Soulfly i Lao Che.

ZOBACZ TEŻ: „Śmieciowy Golem” na Pol'and'Rock Festival. Zrobił coś obrzydliwego [WIDEO]

Zagłosuj

Czy jeździsz na Pol'and'Rock Festival/Woodstock?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze