"Śmieciowy Golem" na Pol'and'Rock Festival. Zrobił coś obrzydliwego [WIDEO]

Wojciech Kozicki
08.08.2018  14:49
Pol'and'Rock Festival  woodstock 2018 śmieci bezpieczeństwo higiena
Pol'and'Rock Festival woodstock 2018 śmieci bezpieczeństwo higiena Fot: Youtube.com

Kąpiel w błocie to przy tym niewinna igraszka. 

Pol'and'Rock Festival 2018 (niegdyś Przystanek Woodstock) w Kostrzynie nad Odrą przeszedł do historii. Jednak Jurek Owsiak nie ze wszystkich uczestników imprezy może być dumny. Jeden z mężczyzn, w serwisie Wykop.pl nazwany „Śmieciowym Golemem”, zrobił coś wyjątkowo obrzydliwego. Być może przywiezie z imprezy "coś więcej", niż tylko wspomnienia.

Mężczyzna w samej bieliźnie, niczym w transie, wytarzał się w śmieciach. Jak podaje natemat.pl, inni mieli na nie wcześniej oddawać mocz. Trzeba jednak przyznać, że jest wysportowany, bo robił całkiem niezłe salta i stawał na rękach.

Tłum wiwatował i śmiał się, zachęcając go do dalszej „zabawy”. W pewnym momencie mężczyzna chwycił przypadkową dziewczynę i wrzucił ją w śmieci. Usiadł też na niej okrakiem. Zachęcił również innych, aby weszli w „śmieciowy krąg”. Słynne kąpiele w błocie wydają się przy tym niewinną igraszką.

Pol'and'Rock Festival – koncerty, podsumowanie

Wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Arch Enemy, Judas Priest, Nocny Kochanek, Hunter, In Flames, Soulfly i Lao Che. Na festiwalu mogło być nawet 800 tys. osób. Jak podaje „Rzeczpospolita”, sprzątanie po nich ton śmieci potrwa nawet 3 tygodnie. Zadanie ma ułatwić akcja „Zaraz będzie czysto”

Czy na "Woodstocku" jest bezpiecznie? Lubuska policja opublikowała podsumowanie festiwalu. Zarejestrowano 849 wykroczeń i 213 przestepstw, a 141 z nich dotyczyło narkotyków. 50 z nich to kradzieże. Skardziono też samochód i trafiły się osoby prowadzące po pijanemu. Doszło do 5 prób gwałtu.

ZOBACZ TEŻ: Ogoliła nogi do basenu, dzieci połykały włosy. Obrzydliwe WIDEO

Zagłosuj

Czy jeździsz na Pol'and'Rock Festival/Woodstock?

Liczba głosów:

Śmieciowy Golem na Pol'and'Rock Festival 2018:

Przeczytaj więcej
Komentarze