Policjant raził psa paralizatorem. Brutalna interwencja [WIDEO 18+]

Wojciech Kozicki
22.05.2018  09:53
policja usa interwencja pies owczarek niemiecki
policja usa interwencja pies owczarek niemiecki Fot: Facebook.com/St. George News, St. George P.D.

Kazano uśpić psa. Internauci wkroczyli do akcji.

Amerykański policjant strzelił do psa (owczarek niemiecki) na interwencji w St. George w stanie Utah. Działanie funkcjonariusze spotkało się z falą hejtu w internecie, grożono mu śmiercią. Policja udostępniła wideo z kamery osobistej policjanta.

Przemoc domowa - policja, interwencja

3 maja funkcjonariusz został wezwany do domowej awantury. Podejrzewano, że przebywający w domu mężczyzna mógł być pod wpływem niedozwolonych środków odurzających i prawdopodobnie bił swoją partnerkę.

Jak podaje ABC13.com, funkcjonariusze ujrzeli jak kobieta chciała opuścić dom, ale podejrzany Willie Mosher wciągnął ją do środka. Nie można jednak było interweniować, ponieważ po podwórku biegał owczarek niemiecki. Policjanci prosili Moshera, aby uspokoił zwierzę, ale nie dał rady tego zrobić. 

Uśpienie psa i protesty

Policja oświadczyła, że Champ chciał ugryźć policjanta. To dlatego miał użyć tasera i porazić zwierzę. Czworonóg, wyjąc z bólu, uciekł z miejsca zdarzenia.

Ciesz się, że go nie zabiliśmy. Jeszcze moment, a bym go zastrzelił – powiedział Mosherowi policjant. (abc13.com)

Pies został schwytany przez lokalne służby. Miał być agresywny, więc zaplanowano jego uśpienie.

W mediach społecznościowych wybuchło oburzenie, internauci protestowali, by ocalić zwierzę. Jak podajestgeorgeutah.com zwyciężyli, bo miasto postanowiło darować owczarkowi życie. Trafi jednak do schroniska i pod opiekę behawiorysty.

Policjant strzelił do psa [WIDEO 18+]

Zagłosuj

Czy policjant słusznie użył paralizatora?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze