Następca Polskiego Busa uruchamia nową trasę. Polskę zwiedzisz nawet za 5 zł

Magdalena Kulej
24.07.2018  16:14
Następca Polskiego Busa uruchamia nową trasę. Polskę zwiedzisz nawet za 5 zł
Następca Polskiego Busa uruchamia nową trasę. Polskę zwiedzisz nawet za 5 zł Fot: Arkadiusz Ziolek/ East News

Bilety są już w sprzedaży.

Polonus, lider sieci Polonus Partner, rozwija krajową siatkę połączeń. Przewoźnik dopiero co zakupił 7 nowych autokarów i uruchomił połączenie z Ukrainą, a już zaskakuje pasażerów nową propozycją.

Polonus, który dla wielu stanowi zastępstwo dla popularnego niegdyś Polskiego Busa, od 27 lipca przewiezie pasażerów na trasie łączącej Warszawę z Krakowem.

Jest to niezwykle atrakcyjna weekendowa oferta komfortowych połączeń, która idealnie wpasuje się w oczekiwania turystów, chcących spędzić weekend w przepięknym i klimatycznym Krakowie, czy też tętniącej życiem Warszawie – podkreśla Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonusa.

 

Polonus: Warszawa - Kraków [bilety, rozkład]

Autobusy nowej linii zatrzymają się w 3 miejscach na trasie: w Radomiu, Skarżysku-Kamiennej i w Kielcach.

Bilety na podróż z Warszawy do stolicy Małopolski można już nabyć na stronie pkspolonus.pl  i PolonusPartner.pl. Zainteresowanie nową trasą jest, bo ceny biletów zaczynają się już od 5 złotych.

Autokary będą przemieszczać się na nowej trasie dwa razy w tygodniu, w piątku i niedziele. Podróż rozpoczynać się będzie o godzinie 16.15 z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Przyjazd do Krakowa planowany jest na godzinę 21.40. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie będzie odjeżdżał o godzinie 23.30, by dotrzeć do stolicy o godz. 4.30.

Polonus_Warszawa-Kraków 2
Polonus_Warszawa-Kraków 2 Fot: materiały prasowe

ZOBACZ TEŻ: LeoExpress konkurencją dla PKP. Do Pragi pojedzie za 19 zł

Zagłosuj

Które ze środków komunikacji preferujesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze