Nowy hit na Mundial. "Koko Euro spoko" przy tym wymięka [WIDEO]

Wojciech Kozicki
14.05.2018  10:05
piosenka na mundial Marian Lichtman biel i czerwień mistrzowstwa

"Turbogrosik pędzi, zwinny Lewandowski...".

„Koko Koko Euro Spoko” zespołu Jarzębiny jako oficjalna piosenka reprezentacji Polski na Euro 2012 była hitem. Teraz ma jednak silną konkurencję. Do akcji wkroczył Marian Lichtman, kompozytor, perkusista i wokalista. Możecie kojarzyć go ze współpracy z Trubadurami i Krzysztofem Krawczykiem. Nagrał hit na Mundial.

Marian Lichtman - „Polska Biel i Czerwień” - piosenka na Mundial

Lichtman nagrał piosenkę dla polskich kibiców i piłkarzy. Czy będzie to sportowy hymn? Nie wiadomo, czy „Polska Biel i Czerwień” zrobi szum na trybunach, ale w internecie piosenka już wywołała burzę.

"'Polska biel i czerwień' to mocny i energetyczny przebój na tegoroczne święto piłki nożnej, niepozbawiony muzycznych elementów nawiązujących do polskiej tradycji, ale i tradycji tegorocznego gospodarza Mistrzostw Świata – napisali twórcy piosenki. (muzyka.interia.pl)

Internauci nie zostawili na utworze suchej nitki. Są jednak tacy, którym przypadł on do gustu.

Fajna impreza i pozytywni ludzie. Widać, że nieźle się bawią z Marianem. Refren hitowy, nóżka chodzi, fajna piosenka – napisał Radek. (youtube.com/Made for Music)

Proszę usunąć tę piosenkę z Internetu, bo jeszcze któryś z piłkarzy przypadkiem to usłyszy i zarazi się beznadziejnością – apeluje Sawyer2301. (youtube.com/Made for Music)

Gdyby w średniowieczu torturowano muzyką, to powyższy twór  zajmowałby czołowe miejsce  w narzędziach zbrodni – skomentował Jan. (youtube.com/Made for Music)

Piosenki na Mundial 2018

To nie jedyna piosenka na Mundial. O ten zaszczytny tytuł rywalizują także Krzysztof Krawczyk z „Lewandowski, gol dla Polski”, Czarno Czarni z „My wygramy mecz”, InoRos z „Dawaj Polska” i MC Sobieski z „Nasz Czas”.

Zagłosuj

Kto powinien wygrać plebiscyt na hit Mundialu 2018?

Liczba głosów:

ZOBACZ TEŻ: Nawałka ogłosił szeroki skład reprezentacji na Mundial

Marian Lichtman „Polska Biel i Czerwień” (Mundial 2018):

Krzysztof Krawczyk "Lewandowski, gol dla Polski":

Czarno Czarni "My wygramy mecz":

InoRos "Dawaj Polska":

MC Sobieski "Nasz Czas":

Przeczytaj więcej
Komentarze