Polski youtuber zniszczył łazienkę w hotelu. Internauci chcą go ukarać

Wojciech Kozicki
30.08.2018  13:28
Grecja wakacje hotel łazienka basen youtuber skandal wideo
Grecja wakacje hotel łazienka basen youtuber skandal wideo Fot: Youtube.com/Dominik Łupicki

"Tornado się robi. Żadne straty, bo to nie moja łazienka".

Polscy youtuberzy prześcigają się w pomysłach jak zdobyć więcej subskrypcji i łapek w górę. Dominik Łupicki, który ma prawie pół miliona subskrybentów, postanowił zdobyć popularność zalewając hotelową łazienkę w Grecji.

Wakacje w Grecji

Wraz z przyjacielem Mikołajem uszczelnił ręcznikami i taśmą klejącą drzwi, by zrobić „domowy basen”. Przygotował nawet materac do pływania. Przyznał, że pomysł był głupi, ale nie naraził go na żadne straty, bo przecież to łazienka hotelowa.

Tornado w wannie

Łazienka została całkowicie zalana. W pewnym momencie woda zaczęła przeciekać pod drzwiami, a youtuberzy wyraźnie spanikowali. Jak podkreślali, straty żadne, bo przecież to nie ich własność. Co ciekawe, gdy woda zaczęła ściekać do odpływu, Dominik stwierdził, że „tornado się robi jak w wannie”.

Zalanie łazienki - wyświetlenia i komentarze

Film w tydzień wyświetlono prawie milion razy. Sądząc po łapkach w górę, bardzo się spodobał. W komentarzach youtuber został jednak zrównany z ziemią. Niektórzy zapowiadają, że znajdą hotel, w którym nagrał film i postarają się, by poniósł karę. Niektórzy twierdzą, że już zidentyfikowali hotel po napisach na ręcznikach i wysłali tam filmik Polaka.

youtuber i zalana łazienka w hotelu
youtuber i zalana łazienka w hotelu Fot: Youtube.com/Dominik Łupicki

Nie róbcie tego w domu? Cymbale, a w hotelu można? No tak nie twoje można roz*ebać?? Powinieneś odpracować te swoje głupie pomysły w generalnym remoncie wszystkich pomieszczeń tego pokoju! A rodzice powinni kazać ci płacić rachunki za wodę przez cały rok z własnej kieszeni. Jak młodzież jest tak głupia jak ty, to ten świat zmierza w złym kierunku. – skomentował Kacper. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Ten dzieciak jest jakiś upośledzony. Biorę się za szukanie tego hotelu, poinformuję właściciela – zapowiada Dysonans Poznawczy. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Zdajesz sobie sprawę, że po tym wszystkim pomieszczenie może zgnić? – pyta olifka. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Kolejny hypowany gimbozjeb, który wybija się na debilizmie i brakach. Pozdrawiam jego rodziców – skomentował Max. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Ale bym napier*alał tych skur*ysynów po ryjach – odgraża się Manek. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Ludzie, którzy lubię tego pajaca, powinni się leczyć. Rozpuszczony dzieciak, który nie ma pojęcia o prawdziwej wartości pieniądza – napisała Karolina. (youtube.com/Dominik Łupicki)

Wy może nie mieliście strat, ale właściciele hotelu przez waszą durną zabawę mogą mieć ogromne. Wystarczy, że woda podrywa kafelki, albo wsiąknie w mury, spowoduje pleśń lub wilgoć. Sanepid czy inne służby się o tym dowiedzą i właściciele będą musieli pokrywać ogromne koszty remontu. Jak można być tak bezmyślnym? – pyta Andżelika. (youtube.com/Dominik Łupicki)

To najwyraźniej nie koniec głupich pomysłów. Dominik obiecał, że jeśli zdobędzie pod filmem 50 tysięcy polubień, zaleje własną kuchnię w domu. Prosi jednak, by nic nie mówić jego mamie.

ZOBACZ TEŻ: Youtuber popełnił samobójstwo wężem. Prowadził transmisję online

Polski youtuber niszczy hotelową łazienkę. Żenada roku?

Zagłosuj

Co sądzisz o zalaniu hotelowej łazienki?

Liczba głosów:

YouTube i pranki

Dominik nagrywa pranki. Najwyraźniej ciągnie go do wody. Wcześniej opublikował filmik na którym wrzucił Mikołaja do jeziora, gdy ten spał (ponad 800 tys. wyświetleń). Wystąpił też jako gwiazda w teledysku do piosenki "Przepraszam cię", który wyświetlono ponad 3 miliony razy. Wskoczył w nim do jeziora. Robiąc pranki zalał też cały pokój hotelowy, co oczywiście uwiecznił na filmie. Nabrał również swoje dziadka, że wybuchła trzecia wojna światowa.

Czy rodzice Dominika wiedzą, co robi? Z pewnością tak. Jego ojciec jest youtuberem i vloguje.

Przeczytaj więcej
Komentarze