Popek i koniec kariery w KSW? Jest decyzja, opublikował WIDEO

Wojciech Kozicki
24.10.2018  13:05
Popek i dalsza kariera w sporcie - będą kolejne walki w MMA/KSW?
Popek i dalsza kariera w sporcie - będą kolejne walki w MMA/KSW? Fot: Facebook.com/Popek Monster

Czy Popek stoczy kolejne walki w KSW?  Erko Jun go pokonał, a wcześniej Król Albanii zapowiadał, że przegrana walka będzie oznaczała wstyd i koniec jego kariery. Raper z hitów „Wodospady” i "Dla prawdziwych dam" okłamał fanów?

Popek Monster na KSW 45 przegrał. Chce jednak najwyraźniej wrócić do oktagonu. Na Instagramie Popek opublikował wideo z treningu. Powiedział, że kusiło go by, się napić i naćpać na mieście, ale jednak „wraca dalej walczyć”.

To będzie moje „być, albo nie być" w KSW. Jeśli przegram tę walkę, nie zasługuję, by być w KSW - zadeklarował Popek przed KSW 45. (polsatsport.pl)

Popek - koniec kariery w KSW?

Popek w programie „Puncher Extra Time” mówił o końcu kariery w przypadku przegranej walki z Erko Junem. Przyznał, że byłoby mu wstyd chodzić po ulicy i na treningi. Porażka najwidoczniej nie ostudziła jego zapału do walki. A może przekonali go trenerzy i właściciele federacji KSW?

Jestem za tym, żeby Popek dalej walczył. Nadal jest zawodnikiem, który wzbudza duże emocje. To byłaby strata. Nawet jeśli nadal uchodzi za freaka, jest przez niektórych niedoceniany czy wyśmiewany, to i tak powinien zostać. Szkoda, że tak powiedział po walce, ale czeka go jeszcze rozmowa z nami – powiedział Martin Lewandowski (sport.radiozet.pl).

Jak podaje radiozet.pl, Król Albanii ma koncie 7 walk w formule MMA. 3 razy wygrał i 4 razy przegrał. Stoczył 4 walki w klatce KSW, ale zwyciężył tylko jeden pojedynek.

ZOBACZ TEŻ: Konserwy z twarzą Popka. Specjalista od "faceburgera" reklamuje mięso dla sportowców

Popek o dalszej karierze w KSW:

Walka Tomasz Oświeciński - Erko Jun [WIDEO]:

Oświeciński kontra Popek - ostro u Wojewódzkiego:

Najlepsze walki KSW:

Przeczytaj więcej
Komentarze