Popek będzie politykiem. Oto jego program wyborczy

Wojciech Kozicki
02.05.2018  09:24
Popek będzie politykiem. Oto jego program wyborczy
Popek będzie politykiem. Oto jego program wyborczy Fot: East News/

"Jak ja nie uratuję tego kraju, to kto?"

Popek posłem. Jeszcze kilka lat temu niektórzy popukaliby się w czoło, gdyby ktoś powiedział im, że Piotr "Liroy" Marzec, legendarny raper z Kielc, zostanie parlamentarzystą. Paweł Mikołajuw może być kolejnym raperem, który zasiądzie w sejmowych ławach. Zapowiedział, że za 5 lat na poważnie zajmie się polityką.

Na razie działam charytatywnie. Nie chcę być posłem ani europosłem. Jak ja nie uratuję tego kraju, to kto? – powiedział muzyk. (pudelek.pl)

W wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zdradził, że obecnie sympatyzuje ze „swoją partią” Wolność. Zamierza jednak założyć własne ugrupowanie. Ma już nawet program wyborczy. Chce znieść podatki, które płacą domy dziecka, by pomóc sierotom.

Medyczna marihuana w Polsce

Chciałby również, aby oleje z marihuany, które „mordują nowotwory” weszły na rynek. Twierdzi, że uratowały już kilku jego znajomych. Podkreślił jednak, że nie będą to produkty „żeby się najarać jak zwykły ćpun”. Zapowiada jeszcze 8 kolejnych postulatów.

Być może Popek nie wie, ale od 31 października 2017 roku można stosować w Polsce legalnie medyczną marihuanę. Trzeba jednak sprowadzać surowiec z innych krajów.

Król Albanii będzie zbierał podpisy od fanów na swoich koncertach. Potrzebuje ich 165 tysięcy.

ZOBACZ TEŻ: Popek znów zostanie ojcem

Popek, polityka i "Taniec z gwiazdami":

Zagłosuj

Czy oddasz głos na Popka?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze