Szokująca nowa piosenka Popka. "Wyparłem się dziecka, żeby nie wjechały psy"

Wojciech Kozicki
28.09.2018  17:23
Popek i nowa piosenka z Matheo
Popek i nowa piosenka z Matheo Fot: Facebook.com/Popek Monster

Król Albanii zszedł na dobrą drogę?

Popek i nowa piosenka. Wraz z Matheo opublikowali trzeci singiel „Wszystko i nic” z nadchodzącej płyty „Dr Jekyll and Mr Hyde”. Premiera odbędzie się 19 października, ale ruszyła już przedsprzedaż. Wiele osób oburzyło się, gdy okazało się, że na nowym albumie Popek zaśpiewa z Danielem Olbrychskim.

ZOBACZ TEŻ: Zdjęcie Popka bez tatuaży i blizn

Narodziny mego dziecka, trzymam ją na rękach, w oczach łzy. Piguła się pyta: „Imię ojca, czy to ty?”. Wyparłem się dziecka, żeby po mnie nie wjechały psy. Te chwile mnie stworzyły, moje wszystko i nic – brzmi fragment tekstu piosenki „Wszystko i nic”.

Król Albanii na poważnie - nowa płyta, nowy singiel

Popek nowym singlem zapewne zaskoczy wiele odbiorców, a fani Gangu Albanii mogą być wstrząśnięci. Król Albanii nie przeklina, nie wychwala narkotyków i nie napada na bank. Internauci w komentarzach piszą, że to dla nich kolejna część utworu "Wodospady".

Jestem na Leńskiego, siedzę z ojcem, mam trzynaście lat. On pijany wódką, z swego serca tak wylewa żal. Bierze kombinerki i wyrywa sobie zęby dwa.Tak mnie ojciec uczył, jak zły może być ten świat – rapuje Popek w nowej piosence.

Popek Monster nagrał poważną balladę z akompaniamentem gitary akustycznej. Rapuje m.in. o uciekaniu przed policją i o tym jak sport ocalił go od narkotyków. Są to jego osobiste historie.

ZOBACZ TEŻ: Popek został twarzą konserw

Popek x Matheo – „Wszystko i nic”:

Przeczytaj więcej
Komentarze