Popek zdradził, ile wydaje na życie. "Jestem milionerem bez grosza, muszę zapier*alać"

Wojciech Kozicki
16.11.2018  10:31
Ile zarabia Popek? Walki KSW i płyty to najwyraźniej mało pieniędzy
Ile zarabia Popek? Walki KSW i płyty to najwyraźniej mało pieniędzy Fot: Facebook.com/Popek Monster

Popek i pieniądze, a raczej ich brak. Walki KSW, płyta z Matheo, „Taniec z gwiazdami”, koncerty i Gang Albanii to najwyraźniej wciąż za małe zarobki. W programie „Duży w Maluchu” udzielił zaskakującego wywiadu. Filip Nowobilski dowiedział się, że Król Albanii ma problemy finansowe.

Ten wywiad z Popkiem może zaskoczyć niejedną osobą. Raper wyznał, że Fiat 126P był pierwszym samochodem, który ukradł. Zdradził też, ile zajęłaby mu kradzież auta, w których prowadzący przeprowadza wywiady. „Szybciej, niż zrobiłbyś kupę” – powiedział Popek Monster.

ZOBACZ TEŻ: Popek sprzedaje sztuczne szczęki

Kredyt na dom i samochód w leasingu

Przyznał, że nie wyobraża sobie żyć za 10 tys. złotych miesięcznie i są to dla niego „marne grosze”. Spłaca m.in. dom pod Warszawą, na który wziął kredyt. Żeby zarobić na życie musi pogodzić sport z muzyką, co jest dla niego męczące.

Jeśli chodzi o samo jedzenie, to za 10 tys. bym przeżył. Nie mówię za siebie, ale za całą rodzinę. Dom, prąd, światło, leasingi za auta itd., to jest 10 tys. złotych tak na głodniaka. Jestem milionerem bez grosza - powiedział Popek. (youtube.com/Duży w Maluchu)

Opowiedział też, że musiał zapłacić 100 tys. podatku, czego nie rozumie. Zapłacił oczywiście w urzędzie gotówką, a wideo opublikował na Instagramie. Tak wysoki podatek nazwał „kradzieżą w biały dzień”. Wyznał, że musi nauczyć się oszczędzać i bierze zaliczki od Kawulskiego (założyciel KSW).

ZOBACZ TEŻ: Konserwy z twarzą Popka

Wywiad z Popkiem - "Duży w Maluchu":

Przeczytaj więcej
Komentarze