Popek został twarzą konserw. Specjalista od "faceburgera" reklamuje mięso

Wojciech Kozicki
24.09.2018  15:13
Popek w programie "Taniec z gwiazdami"
Popek w programie "Taniec z gwiazdami" Fot: Facebook.com/Popek Monster

Członek Gangu Albanii i jedzenie dla sportowców.

Popek na zarobki narzekać nie może. Król Albanii zarabia pieniądze m.in. na muzyce (Gang Albanii), walkach KSW,a także sprzedaje sztuczne szczęki. Jego stan konta poprawił się przez „Taniec z gwiazdami”. Chce także zostać posłem, więc co miesiąc dostawałby dietę. To jednak nie koniec. Podpisał kontrakt reklamowy i został… twarzą konserw Fit Meat.

Konserwy dla sportowców Fit Meat

Jego podobizna znalazła się na puszkach „Drób & wieprzowina”. Czy jednak umieszczenie wizerunku kontrowersyjnego muzyka na produktach to nie podłożenie sobie świni? Co prawda piosenki Gangu Albanii mają miliony wyświetleń w internecie, ale może ktoś z działu marketingu nie słyszał np. refrenu utworu "Klub Go Go"

Nasza konserwa została stworzona z myślą nie tylko o sportowcach, ale o wszystkich ludziach zwracających uwagę na to co jedzą. Mówi się, że jesteś tym co jesz, dlatego w składzie naszej konserwy znajdziesz drób i wieprzowinę, sól i szczyptę przypraw – pisze producent konserw dla sportowców na swojej stronie internetowej.

Konserwa nie zawiera konserwantów, jest bez glutenu. Znajdują się w niej całe kawałki mięsa. Producent twierdzi, że jest naturalna jak „ogórki naszych babć i mam”. Za 300 gramów trzeba zapłacić jednak 10 złotych.

Popek i faceburger

Popek udwodnił, że stawia na naturalne składniki w diecie. Jak przypomina eska.pl, podał pewnemu chłopakowi hamburgera z mięsną wkładką – własną skórą z twarzy, która pozostała po skaryfikacji. Zapewne sporo również wie o mięsie, bo nieustannie rzuca nim w tekstach swoich piosenek.

ZOBACZ TEŻ: KSW 45: walka Popek kontra Erko Jun

Popek reklamuje fit konserwy
Popek reklamuje fit konserwy Fot: fitmeat.pl
Zagłosuj

Czy podoba ci się Popek?

Liczba głosów:

Popek i faceburger - obrzydliwe WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze