Popek zostanie ojcem! Zdradził płeć dziecka

Magdalena Kulej
18.04.2018  09:38
Popek
Popek Fot: East News

A to nie jedyne rewelacje w jego życiu. 

Kontrowersyjny raper po raz kolejny będzie tatą. 40-letni Paweł Mikołajuw ma już 7-letnią córkę. Teraz w rozmowie z „Super Expressem” zdradził płeć swojego drugiego dziecka.  

Od marca Popek jest niesamowicie aktywny w mediach. Na telewizyjnym parkiecie „Tańca z Gwiazdami” idzie mu zaskakująco dobrze. Nie gorzej powodzi mu się w życiu prywatnym, czym chwali się w serwisach społecznościowych. Niedawno Popek pokazał, jak mieszka i zaczął walkę o opinię ciepłego, dobrego pana domu.

ZOBACZ TAKŻE: Pokazali zdjęcie Popka sprzed lat. Jest nie do poznania

Szczególnie dużo uwagi poświęca 7-letniej Julii. Wszystko wskazuje na to, że z córką łączą go silne więzi. Jak każdy ojciec marzył też o synu i jego marzenie się spełni. Będę miał syna! – zdradził. Kontrowersyjny muzyk z wytatuowanymi gałkami ocznymi i bliznami z wyboru nie kryje radości.

Już układam grafik pod małego – powiedział. (se.pl)

Popek Junior ma pojawić się na świecie na przełomie lipca i sierpnia. Ani raper, ani jego partnerka Kasia nie zdradzają jeszcze imienia chłopca, choć pojawiły się już pewne pomysły. 

Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? – zastanawia się głośno. (se.pl)

To nie jedyna rewolucja w jego życiu. Kilka tygodni wcześniej Popek zadeklarował przed kamerami, że wkrótce ożeni się z Kasią. Podziękował jej przy tym za to, że wytrzymała z nim tyle lat

ZOBACZ TAKŻE: Żadna nie chciała z nim tańczyć. Teraz Popek grozi: „Wylecisz w powietrze”

ezgif.com-optimize
Zagłosuj

Czy Popek może wygrać "Taniec z Gwiazdami"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze