Szok w znanym fast foodzie. Żywa mysz w bułkach do burgerów [WIDEO]

Wojciech Kozicki
28.06.2018  12:29
wendy's fast food restauracja mysz mięso
wendy's fast food restauracja mysz mięso Fot: Facebook.com/Sky Frame

Opublikowali nagranie z kuchni. Dzieją się tam straszne rzeczy.

Były już piórka w skrzydełkach z KFC, był robak w burgerze z McDonald’s. Teraz wybuchł skandal w restauracji Wendy’s w Catoosa (Oklahoma, USA). Jak podaje people.com, pracownica lokalu Sky Frame wrzuciła do internetu szokujące wideo. Widać na nim worek z bułkami do burgerów. Była w nim żywa mysz.

To nie jedyne zaniedbanie higieny w Wendy’s. Na blacie, na którym przygotowuje się posiłki, leży papieros. Frame wyjaśniła, dlaczego upubliczniła nagranie.

Musiałam to zrobić, nie mogłam pozwolić, by bezkarnie dawali to ludziom. Moi przyjaciele i rodzina jadają w tym lokalu – wyznała Frame. (people.com)

Sieć lokali Wendy’s przesłała oficjalne oświadczenie do people.com. Zapewniła, że w lokalu 15 czerwca pojawiła się inspekcja i wszystko dokładnie sprawdziła. Nie stwierdzono żadnego złamania przepisów jeśli chodzi o czystość i higienę.

ZOBACZ TEŻ: Pracownicy McDonald's ostrzegają, by nie jeść tej kanapki

Nasza marka traktuje takie incydenty bardzo poważnie. Rozpoczęliśmy dochodzenie, by wyjaśnić sprawę. Procedury bezpieczeństwa i higieny są dla nas priorytetem w każdej naszej restauracji – napisano w oficjalnym oświadczeniu Wendy’s.

Frame nie obawia się, że zostanie zwolniona z Wendy’s. Uważa, że jedynie poinformowała ludzi o zagrożeniu. Zwróciła uwagę, że w lokalu nadal nikt odpowiednio nie sprawdza bułek do burgerów.

ZOBACZ TEŻ: Bakteria w popularnych parówkach w Polsce. Ryzyko zapalenia mózgu

Zagłosuj

Jaki jest twój ulubiony fast food?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze